До зустрічі в наступному житті

Любі читачі!

У мене на сторінці триває публікація дуже емоційного роману 

“До зустрічі в наступному житті”

Ми вже майже на фінішній прямій – залишилося чотири розділи й епілог. Приєднуйтесь!

– Але ж він не кохає тебе!

– Звідки ти знаєш? Якби я була йому байдужа, то він не став би одружуватися зі мною. Може, за ці місяці розлуки він зрозумів, що сумує. Я хочу бути з ним, він мені дуже потрібен.

– А я? Як мені жити далі? Я ж без тебе не зможу!

– Я не знаю… Повір, мені дуже боляче від того, що завдаю тобі болю. Якби я могла, я взяла б його на себе. Ти дуже добрий. Я дуже дорожу тобою і безмежно вдячна за все. Але я кохаю Кирила. Будь ласка, зрозумій мене, якщо любиш!

– Так, я все розумію…

Він підвівся з дивана й попрямував до виходу. У дверях зупинився й обернувся.

– Але коли ми зустрінемося в наступному житті, пообіцяй, що обереш мене.

– У наступному житті – обов’язково!

Він буркнув під ніс: «Прощавай» – і вийшов із кімнати.

* * *

– Я кохав Таню, – каже він приглушено, з надривом у голосі. – Нікого більше не кохав так, як її. Дурень був, повірив другові майже на слово. Це зараз раз – і відправив спеціалістам, а ті відразу встановили справжність фотографій. А тоді все було складніше. Чи мені так здавалося? Та й на думку не спадало, що близькі можуть мене обманути. Коли дізнався правду, було пізно. Я на той час уже одружився, старша донька народилася. Та я й припустити не міг, що Таня не зробила аборту! Я ж сам її туди привіз. Якби я тільки знав! Я б примчав до неї навколішки випрошувати прощення.

Він знову прикриває очі рукою і тре їх.

Я готував себе до агресивної зустрічі й звинувачень у самозванстві. Боявся, що мене виставлять, навіть не дочитавши листа. Ще б пак – якийсь голодранець явився претендувати на лаври спадкоємця імперії. Але на обличчі цього чоловіка я читаю жаль, каяття, гіркоту й біль. Він явно приголомшений, хоч і намагається не подати знаку. І маму він, здається, справді кохав.

 

Вітаю всіх читачів, хто сьогодні святкує Великдень або Вербну неділю! Бажаю миру, добра, світлої надії, душевного тепла та злагоди в кожній родині.

 

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Неонила Адинец
05.04.2026, 22:03:55

Дуже цікавуща і захоплююча історія.Дякую

avatar
Кі Цуне
05.04.2026, 21:52:14

♥️♥️♥️

avatar
Щастя
05.04.2026, 21:52:00

❣️❤️❣️

avatar
Соланж Седу
05.04.2026, 21:26:52

❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
05.04.2026, 20:57:47

І вас зі святом.♥️♥️♥️
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Светлана
05.04.2026, 20:55:51

❤️❤️❤️

avatar
Svetlana Zhibort
05.04.2026, 20:47:04

❤️

Дякую за цікаву історію

Інші блоги
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
❤️ Гарячі новини! Знижка !❤️
Друзі, безпосередньо з епіцентру магічних пригод! Якщо ви думали, що будні ветеринара — це лише котики, пухнасті кролики та щеплення, то новинка «Ветеринарка для дракона» абсолютно переверне ваше уявлення про
Одержимі облогою
Ну що ж, представляю вам мою нову роботу — «Одержимі облогою» Це повість усього на 5 розділів, яка розповідає історію одного лицаря та облоги величезного замка. Повість натхненна творчістю однієї метал групи.
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
3 дні паузи
Любі читачі Вимушена взяти кілька днів перерви, але не хвилюйтеся, книга "Перший зорепад. Плато Злиття" продовжує жити, просто йде на невеличкі вихідні. Зовсім скоро оновлення виходитимуть знову, а поки що буду
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше