Редактура і новинка

Зараз багато займаюся редактурою "Серце звіра". Деталей, які хочеться додати не злічити. Історія вже доволі відчутно розширилася, хоча і відредагувала тільки початок. А ще стільки всього попереду....

Це заняття виявилось доволі виснажливим, але мені подобається бачити результат і, сподіваюсь, що вам теж сподобається) 

В "Серці звіра" також з'являться декілька нових персонажів і більше розкриються ті, що вже були присутні. Мені подобаються, як вони не очікувано для мене самої вплітаються в історію і допомагають Чіміну прийняти нову зграю та життя. Взагалі продумувати всі деталі (відмінності в традиціях, звичаях, відношенням до Духів, розвитком героїв, їх відносин, психологічну складову) було доволі цікаво і весело. Тепер залишилось побачити чи вдасться їх гарно занурити в сюжет)

Не скажу, що історія залишиться тою ж самою, але ключові моменти обов'язково збережуться!

Можливо є питання по першій версії цієї історії, які хочете, щоб були точно розкритті у фінальній версії? Або взаємодії/сцени які хотілось би побачити між героями? Або будь-які інші питання?

Буду рада почитати і взяти на замітку!

І поки працюю над редагуванням старої історії вирішила почати викладати нову!  Вона довго лежала "в столі" і нарешті її час настав)

"Вибір дракона"

Історія про компанію різноманітних істот, яка рятує світ - якщо коротко.

Тут є: ельф, відьма, перевертень, людина, псіоник (раса яка спеціалізується на ментальній магії) і ,звичайно, дракон.

Мені тут неймовірно подобається Чімін. Своїми жартами, легкістю і серйозністю в потрібні моменти - відчувається як легкий весняний вітерець. 

Але за такою поведінкою криється доволі сумна історія (куди ж без цього?). І дізнатися її повністю зможете тільки прочитавши цю історію (яку я ще навіть не дописала!). 

Новий виклик для мене - працювати з багатьма персонажами. Всі повинні бути унікальні і мати свої відмінні риси - це складно, але цікаво. 

Ця історія знаходиться в процесі написання, тому також буде редагуватися, але поки маємо, що маємо)

Хто вже почав читати "Вибір дракона" як вам? Чи є вже якісь припущення/очікування? 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Delulu Fabii
01.04.2026, 18:44:46

Ще не дивилася, але до бібліотеки вже відклала.
І знаєте, це варто поваги, що ви правцюєте не лише над новими роботами, а ще й прагнете вдосконалити старі❤️

Elli
01.04.2026, 20:13:49

Delulu Fabii, дякую! Для мене це дуже цінно!

Інші блоги
Знижка на столичного красеня і сільську колючку.
Привіт, мої хороші. Сьогодні знижка на одну з моїх улюблених книг. "Моє Чудо-висько." Веселі, харизматичні головні герої , протистояння характерів, шалена пристрасть
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
І знову Знижки!
Приємні знижки на дві книги: 25%! Книги теж приємні)) А повчальні які! Особливо ця: Ніколи не їжте нічого в чужому світі! Тим більше, якщо це оранжерея Повелителя пітьми. Перевірено! Вона просто хотіла викликати дощ. А отримала: ✨
♥️безкоштовна в процесі написання♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше