Книга "Хованки зі смертю" закінчена!

Першу частину вже можна прочитати на моїй сторінці!

 

Хочу подякувати всім, хто підтримує мене, пише відгуки, ставить свої сердечки-це дуже мотивує працювати далі, удосконалювати свої навички, прагнути робити історії ще кращими та цікавішими. Я щиро всім дякую за це!

 

Сподіваюсь, нова історія припаде вам до душі, буде цікавою. 

Приємного читання!

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Нат Вересач
21.04.2026, 21:07:48

Вітаю!

Нат Вересач, ❤️

avatar
MargFed
31.03.2026, 19:44:30

Вітаю!

MargFed, ❤️

avatar
Мельська Наталі
31.03.2026, 20:03:46

Вітаю! ♥️♥️♥️

Мельська Наталі, ❤️

avatar
Крісті Ко
31.03.2026, 20:20:01

❤️❤️❤️

Крісті Ко, ❤️

avatar
Кі Цуне
31.03.2026, 21:43:30

❤️❤️❤️

Кі Цуне, ❤️

avatar
Олена Ранцева
31.03.2026, 22:55:06

Успіху вашій історії)

Олена Ранцева, ❤️

avatar
Лана Рей
01.04.2026, 02:00:52

Успіхів, натхнення і багато читачів

Лана Рей, ❤️

avatar
Вікі Дрейк
01.04.2026, 02:12:50

❤️❤️❤️

Вікі Дрейк, ❤️

avatar
Ірина
04.04.2026, 22:58:12

Вітаю!!!

Ірина, ❤️

avatar
Ася Кас
31.03.2026, 19:38:56

❣️❣️❣️

Ася Кас, ❤️

Інші блоги
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Під вечір)
Парочка знижок! Дівчинка Скаженого - Я. Тебе. Виграв. Скажений кожне слово зло карбує, а я на тремтячих ногах відступаю. - Ви не зрозуміли, я не приз, це безглузда помилка. Випадково... - Це ти не зрозуміла, я бій виграв
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше