Поки 14 глава мене добиває, поговоримо?

Дівчата, і, здається, навіть хлопці, ну що. Мені потрібна ваша чесна і безжальна думка про «Мій найправильніший гріх».

Як вам історія зараз?
Хто ваш улюбленець?
Хто бісить?
І головне - чому саме?

Мені дуже цікаво, як ви зараз бачите героїв.
Хто вас чіпляє до мурах?
Кого хочеться виправдати всупереч усьому?
А кого - струсити за плечі й сказати: “ти взагалі нормальний/нормальна?!”

І тепер найнебезпечніше.

У мене в голові є дві розв’язки цієї історії.
Дві.
І, чорт забирай, обидві мені подобаються настільки, що я поки не можу обрати одну.

Тому я всерйоз думаю над такою ідеєю:
у певній точці роман може розділитися на дві гілки.
Тобто буде канонічна версія, а ще - окрема книга циклу з альтернативним розвитком подій від певної глави.

По суті:
одні й ті самі герої,
одна й та сама точка вибору,
і два різні шляхи, два різні фінали, дві різні емоційні катастрофи.

Як вам така ідея?
Ви б читали обидві гілки?
Чи для вас у такої історії має бути тільки один фінал — без запасного серця, без іншого шансу, без паралельної правди?

Пишіть мені все.
Теорії, емоції, претензії, улюбленців, хейт — усе приймаю.
Бо мені зараз дуже треба зрозуміти, як це бачите ви.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

А мені цікава ідея з різними шляхами фіналу... Щодо героїв: Зоряна мені імпонує, така собі фатальна жінка, закалена гірким життєвим досвідом, чітко зрозуміла її ціль, мета, а, відповідно, і засоби... З Михайлом, як на мене, все зрозуміло, він зацікавлений молодий чоловік і, відповідно, діє чисто на емоціях і інтуїції... А от Олексій..... тут важче, я не можу його зрозуміти, мені тут все виглядає швидше не про почуття, а про захист сина... Якось так...
Катя, явно "темна конячка", бо про зраду однозначно здогадується, можливо, відчуває, але дуже цікаво себе веде...

Показати 4 відповіді

Заторська Оксана, =))

avatar
Natasha Volodimirivna
30.03.2026, 21:25:00

Не хочу альтернативку: кожен вибір має наслідки. Час назад не повернити- що зроблено, то зроблено. А то таке "бабка на двоє гадала". Але це моя суб'єктивна думка)))
Два варіанти: Олексій і Михайло? Олексій більш логічно) однак Михайло- це виніс мозку: сім'я можливо збережена( але кому вона потрібна після зрад) і невісточка і екскоханка- ото Макаренки будуть щасливі)))

Показати 3 відповіді

Natasha Volodimirivna, ¯\_(ツ)_/¯

Інші блоги
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Знижка на Приборкати мажора
На великий мій подив, коли закінчується третя пара, до мене підходить помічник ректора. Здається його звати Степан. Я його часто бачу бігучим коридорами, але особисто з ним не знайома. - Радченко, до себе в кабінет викликає
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше