Чи буває у вас таке?

Привітики!

У мене довас цікавеньке запитання!

Коли ви читаєте якусь книгу, чи асоціюється вона у вас із якоюсь піснею? Або коли ви пишете свою книгу й описуєте якусь подію, чи грає у вашій голові музика? Наприклад, у мене, як у цінителя класики, найчастіше звучить Бетховен. Він просто такий жвавий. Писав так, щоб зіграти це міг лише він, а для інших це було майже неможливо.

Заздалегідь дякую за відповідь! ?

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Буває. До "Ритуальної пісні" в мене є написана пісня, а завдяки нейромеражам вона щей звучить, як справжня.

Філія Аденаве
21.03.2026, 20:09:10

Гончарчик Мілана, ❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
21.03.2026, 15:56:01

Коли пишу, можу музику слухати )

Показати 3 відповіді
Філія Аденаве
21.03.2026, 20:09:00

Віккі Грант, ❤️❤️❤️

avatar
Марк Лис
21.03.2026, 16:07:09

З піснею прям ні, а от з ритмом - так.

Філія Аденаве
21.03.2026, 20:08:02

LibertyFox, Це теж круто!

avatar
Вень Чжулун
21.03.2026, 15:53:30

Так, у мене зазвичай з персонажами асоціюється якийсь саундтрек)

Філія Аденаве
21.03.2026, 15:58:18

Вень Чжулун, Це чудово!

Інші блоги
Фінішна пряма «ляльковода» і моя дилема
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити
І знову Знижки та подяка за бест для Приборкувачки
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Знайомтеся — Евелін.
Вона — втілення витонченого підступу, крижаної краси та абсолютної влади. Сім років тому саме вона зачинила пастку навколо Кларка, забравши його суть. І ось тепер, коли в місті назріває розкол, Евелін повертається, щоб
Чого ж хоче Боярський?!
Всім привіт! Запрошую до нового розділу, роману "Танго для мажора". ✨✨✨ — Відійди! — І тобі привіт, міс Непокора. — фиркає з іронією він. — Невже далеко зібралася? — глузує він. — Якнайдалі від
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше