Чи буває у вас таке?

Привітики!

У мене довас цікавеньке запитання!

Коли ви читаєте якусь книгу, чи асоціюється вона у вас із якоюсь піснею? Або коли ви пишете свою книгу й описуєте якусь подію, чи грає у вашій голові музика? Наприклад, у мене, як у цінителя класики, найчастіше звучить Бетховен. Він просто такий жвавий. Писав так, щоб зіграти це міг лише він, а для інших це було майже неможливо.

Заздалегідь дякую за відповідь! ?

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Буває. До "Ритуальної пісні" в мене є написана пісня, а завдяки нейромеражам вона щей звучить, як справжня.

Філія Аденаве
21.03.2026, 20:09:10

Гончарчик Мілана, ❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
21.03.2026, 15:56:01

Коли пишу, можу музику слухати )

Показати 3 відповіді
Філія Аденаве
21.03.2026, 20:09:00

Віккі Грант, ❤️❤️❤️

avatar
Марк Лис
21.03.2026, 16:07:09

З піснею прям ні, а от з ритмом - так.

Філія Аденаве
21.03.2026, 20:08:02

LibertyFox, Це теж круто!

avatar
Вень Чжулун
21.03.2026, 15:53:30

Так, у мене зазвичай з персонажами асоціюється якийсь саундтрек)

Філія Аденаве
21.03.2026, 15:58:18

Вень Чжулун, Це чудово!

Інші блоги
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Останній холостяк?
Ї́ї
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше