Що зі мною, і де я? Трохи нової інформації.

Доброго вечора, мої любі читачі. Як я й обіцяв у попередньому блозі, я повертаюся до своєї творчості, але тимчасово. Розповім вам трохи нової інформації.

 

Зміст:

 

1. Що зі мною, і де я?

2. Коли нові твори? Чи є у мене книги, які я збираюся незабаром опублікувати на платформі?

3. Коли я буду активним взагалі?

 

Що ж, розпочинаємо.

 

1. Що зі мною, і де я?

 

Зі мною все добре, не варто за мене хвилюватися. Просто останнім часом я вже мало що публікую, та й взагалі зосереджуватися на творах я не хочу. Проте, я маю кілька творів, які я хотів би опублікувати... Але чи варто це, якщо зараз не Новий рік? На цьому все поки.

 

2. Коли нові твори? Чи є у мене книги, які я збираюся незабаром опублікувати на платформі?

 

За це я не (!) знаю. Ба більше, я й сам не знаю, чи знаходитиму час на написання творів, якщо навіть я матиму вільний час. Тож краще за це замовкнемо, і перенесемо ці всі питання на кінець цього місяця або влітку. Причини не називатиму.

 

Щодо другого запитання: так, я маю твори, які я хотів би незабаром опублікувати на платформу. Але чи хочете ви їх зараз (!) побачити — це вже ваше особисте рішення. Сам вирішити не можу, окрім одного твору, назву якого покажу пізніше. На цьому теж все поки.

 

3. Коли я буду активним взагалі?

 

На це я навіть не відповідатиму, буду я активним взагалі чи ні.

 

"А навіщо ви таке запитання ставите, якщо самі не можете на нього відповісти?" — спитаєте ви мене. Я й гадки не маю, навіщо я це взагалі роблю¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

 

Якщо коротко, то якщо ви хочете, щоб я був активним, вам потрібно частіше коментувати мої блоги, а особливо — мої книги. Бо без коментарів — немає ні блогів, ні книг, нічого. На цьому точно (!) все.

 

Сподіваюся, ви помітили зміни на моїй сторінці та біографії, а саме — це фото на банері та аватарці, і опис у біографії. Як дивитися на це все — ви знаєте давно (просто треба натиснути на аватарку моєї сторінки в блозі або на моє ім'я).

 

Усе інше — трохи пізніше. З вами ще поговоримо у рубриці #давайтепоговоримо . Я з вами на зв'язку. Гарного вам вечора, і вітаю вас усіх з першим днем весни;)

 

З повагою,

Ваш улюблений автор Букнету Стружик Лев ❤️

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любава Олійник
03.03.2026, 20:31:15

Рада, що повернувся! ❤️❤️❤️

Стружик Лев
04.03.2026, 10:34:34

Любава Олійник, Хоч хтось прокоментував цей блог! Ну, так: а навіщо я полишатиму свою творчість, якщо у мене купа підписників? Залишатися потрібно, навіть якщо ти має книгу, яку хочеш опублікувати незабаром)

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше