Подяка

Вирішила, що напишу щось у блозі після публікування другої книги. Щиро вдячна всім, хто підримав мою першу книгу, поставив вподбайку та прокоментував. Для мене як для автора-початківця це дуже цінно. Сподіваюсь, вона вам допомогла відволіктись від буденності та постійного стресу і ви знайшли в ній щось для себе. Особисто мене вона рятувала від шаленого навантаження під час навчання в коледжі, допомагала відволіктись від серйозних і не дуже проблем. Під час написання я знаходила різноманітні рішення, пірнала в світ, який мені рідніший ніж наш і вдосконалювала навички в написанні та поданні інформації. Для мене було важливо, щоб книга не навантажувала, а саме розслабляла і навчала. Як казали деякі читачі: була "ковтком повітря".

Сьогодні на моїй сторінці з'явилась друга книга, продовження до першої: "Драконячі хроніки. Цикл життя." На відміну від першої, я її писала на пів року довше через творчі кризи, захист диплому, переїзд, пошук робити і просто емоційного виснаження, бо звісно все виходило далеко не з першого разу. 

Окремо хочу подякувати своїм батькам та друзям за підтримку, та щирі враження від моїх книг.

А вам, любі читачі, бажаю приємного читання і кажу, що на другій книжці історія наших драконів не закінчується) Мені ще є, що вам розповісти. Твори публікую в повному обсязі, щоб ви не втрачали хід сюжету. І дякую за терпіння ❤️

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ростислав
30.03.2026, 20:44:27

Дякую. І чекаю на продовження.

Інші блоги
Літня історія курортного роману
Долучаюся до можливості подарувати Букнету ще одну історію про літо, море та кохання. Вона давно «пилилася» в моїх папках. Зараз перечитую розділи, трошки їх причесую і думаю, що вона ідеально підійде. Нині, коли
Моя «мелодія кохання»: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять дві чудові
..ти ж не хочеш, щоб нас хтось почув⚡новий розділ.
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. Сьогодні коротко… бо розділ мега гарячий… в це означає, що в блог це не можна брати)))) «Скандальна угода з босом» — Тихіше, Бестіє… ти
Він не грає за правилами
Прийшла показати вам Елроя з моєї новинки — Марс, — відволікає мене колега. — Що? — підводжу очі й дивлюся на нього так, що будь-хто інший давно б передумав ставити наступне запитання. — Я, звісно, все розумію,
Новинка та "Мелодія кохання"
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше