День народження Кажана )

 

 

Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) 

Побачила сьогодні в фб, що у в мене тут день народження в Кажана і Стасі з історії

“Згадай, щоб забути”

 

5 цікавих фактів про книгу "Згадай, щоь забути"

 

1. Ваша автор планувала розпочати іншу книгу. Але... Головна сюжетна лінія "Згадай" однієї ночі взяла й приснилась, і навіть в деталях. І я нею загорілась так, що на ранок зробила в замітках телефону план-чернетку, а потім почала й саму книгу.

 

2. Книгу я планувала стандартно від героїні з розділами від Кажана. Але... з першого ж розділу Кажан взяв верх і практично вся історія пішла від його імені.

 

3. Мене часто питали, поки писалась книга, чи був прототип у Кажана. Насправді прототипу не було, Ігор - збірний образ, який отримав риси двох моїх близьких друзів і... мене самої. Це, мабуть перша книга, де часточка автора заселилась не в дівчинку, а в хлопчика)

 

4. А от у головного антигероя Петренка - прототип є. На жаль, таку людину, без принципів і емпатії, мені дійсно довелось знати.

 

5. Книга "Згадай" - рекордсменка по сльозах автора. В інших моїх історіях сльози зазвичай бувають в процесі написання, і, особливо під завершення. Але "Згадай" не така. В ній мені достатньо було якогось діалога, чи навіть слова - як сльози лились рікою і доводилось зупинятись.

 

Першим таким моментом став епізод 4 розділу, де Стася наставила пістолет на Кажана. Другим - його розмова з Костею після цього. А на епізрді, де Стася в маренні покликала Артема я зупинялась разів три, нпвіть зараз його спокійно пнречитати не можу)

 

Незважаючи на це, "Згадай", як і кожну свою книгу, я трепетно люблю) Хто ще не читав - запрошую) А хто читав: буде цікаво почути ваші враження.

 

Читати: https://booknet.ua/reader/zgadai-shchob-zabuti-b412925?c=4444056&p=1

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
21.02.2026, 22:31:56

Сльози автора — це святе. Розумію. ❤️

Показати 2 відповіді
Тая Бровська
22.02.2026, 00:37:22

Єва Райн, ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Кі Цуне
21.02.2026, 23:27:27

♥️♥️♥️♥️♥️

Єва Райн
21.02.2026, 23:55:02

Кі Цуне, ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
21.02.2026, 22:00:11

❤️❤️❤️❤️

Єва Райн
21.02.2026, 22:02:46

Лана Рей, Дякую за підтримку )

Інші блоги
Прокидатись від... ❤️новий розділ (мега гарячий)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Перше знайомство не задалося…
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше