Вона належить йому за контракто

Вітаю!

Запрошую вас у новую гостру та дуже відверту новинку Віти Кросс:

Його за контрактом

— Ви пропонуєте, щоб я віддала борг замість Богдана? — мій голос тремтить, та я намагаюся триматися. — Але у мене немає таких грошей.
Чоловічий погляд неквапливо ковзає по мені, і від цього холодного інтересу по шкірі пробігає тремтіння.
— Мені вони не потрібні. Віддавати борг ти будеш іншим способом.
У мене стискається все всередині, коли він нахиляється ближче.
— Це... неправильно, — шепочу я.
— Мораль залиш для інших, Софія. Ти або платиш своїм тілом, або твій кретин-наречений опиниться за ґратами. І це буде найкращий з варіантів для нього.
Горло перехоплює спазм.
Місяць.
Місяць у ліжку з чужим чоловіком — і борг Богдана зникне.
А я?
Одному Богу відомо, що буде потім зі мною.

владний герой дуже гаряче та емоційно влада і гроші

Читати тут

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
16.02.2026, 01:38:58

❤️❤️❤️

Інші блоги
А хотіли просто писидіти спокійно
Вітаю любі друзі! Візуалізація глави 12 до книги " Новорічна куля з вухами" "Мухтар висунув морду в пройм дверей. Білка, сплигнув з дивана, з заливистим гавкотом підбігла до батька, намагаючись його вкусити, бігала
4.5.0. Варто пам'ятати в який час ми живемо
В рамках безстрокового марафону Тетяна Гищак «Бісеня на лівому плечі» автор Очерет. Ця історія, яка вкотре нагадала мені, у який час ми живемо та кому завдячуємо можливістю прокидатися щоранку. Головний герой,
Наближення шторму. Нова частина вже додана
Частина від головного героя вже додана, запрошую до читання! — Чому ви виглядаєте так, ніби прийшли на роботу після п'яного загулу, міс Грейсон? — І пахнете відповідно, — підтакує Лео й театрально махає рукою
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше