Токсичне оточення - пастка чи свідомий вибір?

Вирішила написане вірш про токсичне середовище. Прийшло натхнення, що вже тут подієш?

Отож, робота у токсичному середовищі, комусь знайомо? Мені більше ніж. 

Чи свідомо ми робимо вибір? На початку, здається, що все добре, не бачимо підводних камнів. Але найгірше, коли все здається надто ідеальним. На початку виникає ейфорія, відчуття ніби знаходишся на своєму місці. Але чи це не обман над самим собою? 

Правда в тому, що це лиш ілюзія. Багато, хто звикає до такого і приймає це за звичне і тим самим виснажує себе. Поки ти сидиш, нікого не чіпаєш, за твоєю спиною вже плетуться інтриги. Хоча насправді всі посміхаються в обличчя - вміло лицемірять. На початку буває складно помітити, але коли з'являються перші сигнали, потрібно на них звернути увагу. Бо краще навряд чи стане.Таке оточення прогниває зсередини, головне не підхопити самому цю гниль. Тому вихід лиш один - рятуватися, поки не пізно. Шукати інше середовище, в якому комфортно.

Уривок із вірша:

 

Що вдіяти? Всі дивляться спокійно.

Що думають, що знають -

Усе тримають при собі:

Не люблять кардинальних змін.

 

Повний вірш можна знайти за посиланням:

https://booknet.ua/reader/emoc-za-prizmoyu-dush-b445599?c=4943460

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Яна Тарасевич
14.02.2026, 02:16:38

Слова підкреслюють стан більшості людей на роботі, на жаль. Навіть, коли тобі подобається сама професія, але на роботі не дають виконувати прямі обов'язки і отримувати задоволення від процесу. Часто люди, які оточують там "ламають крила", відбивають будь-яке бажання робити те, заради чого ми є на цьому місці. Важко не бачити їх, не чути, не реагувати...

Інші блоги
Матвій — геній чи божевільний?
Любі мої, я просто не можу мовчати після 16-го розділу На вівтарі його влади! Коли я писала цю сцену, у мене самої мурашки бігали по шкірі. Матвій у своєму репертуарі. Замість довгих розмов, з'ясування стосунків чи банальних
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
♥️завтра оновлення раніше+візуал♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Завтра оновлення книги «Помилково викрадена» о 00:01, замість 06:00. Тобто... на 6 годинок раніше ♥️ Візуал не в тему розділу, але ж який гарний! Особистий
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше