Цікаві факти

Говорю одразу: я знаю, що це книжкова платформа, і мої цікаві факти в сраці тут нікому не здалися, але мені пофіг.

Факти ці — про мене і про мою книгу.

Я навчаюся на акторку, на третьому курсі. Мені 20 рочків. Працюю… Зараз знімайте шкарпетки, бо пальців на руках вам не вистачить.

Перше — офіціантка в KFC на пів ставки. Друге — роблю на замовлення і просто продаю на сайті 3D-моделі. Третє — я графічна дизайнерка. Четверте — ретушерка. П’яте — типу редактор для ілюстраторів. Ну і там всяке: книги, практики і так далі.

Працюю багато, сесії закриваю на десятки і сплю по шість годин на день. Коротше, про мене можна писати цілу фентезі-книгу на тисячу сторінок. Та ви не подумайте, що я Тоні Старк чи штучний інтелект — у мене часто буває вигорання, тому вся ця шарашкіна контора з робіт інколи закривається на деякий час.

Мені 20 років, і я — ярий фанат аніме. Та цей фанатизм не зовсім такий, як ви могли собі уявити. Як я вже казала, одна з моїх робіт — редакторка ілюстраторів. Вони присилають мені готові роботи, а я вказую їм на помилки й різні нюанси.

І в аніме я люблю те, що воно намальоване. Я можу роздивлятися стиль малювання — і просто тану від цього.

Чому я пишу фанфік по «Клинку»?

Та тому що там не тільки жорстоко цікавий сюжет, а ще й манга просто жахливо промальована.

Ні, ви не подумайте, я не з’їхала з глузду!

Напевно…

Але я просто не могла не написати фанфік по тайтлу, який у манзі виглядає жахливо, зате в аніме — рисовка просто ШИКАРНА.

От зрівняйте:

Можливо, як вже обізнаний критик і бачу велечезну різницю, але це шикарно. 

Дякую за приділену мені увагу!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліна Морель
12.02.2026, 21:17:42

Дійсно цікаво)) Приємно познайомитися!

Філія Аденаве
12.02.2026, 22:06:42

Ліна Морель, Дякую!♥️

avatar
Ромул Шерідан
11.02.2026, 16:31:11

♥️♥️♥️

avatar
Крісті Ко
11.02.2026, 16:25:12

❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Останній холостяк?
Ї́ї
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше