Імперська новинка!

Доброго часу доби, шановне панство.

Живемо в дивні часи. Тепер ДТЕК визначає, коли прати, коли їсти варити, коли митися, коли книги писати, коли з новинками йти між люди. І не дай Бог вони збиваються із графіку, тоді всі плани псові під хвіст.

Отак я вчора глянула на графік відключень, та й подумала, що вдалішого вечора, аніж вчорашній, щоб піти з новинкою, не буде. І знаєте що? Мабуть, правильно подумала, бо сьогодні відключення чорт зна як.

А новинка вже є!

Відучора просторами Букнет гордовито простує моя імператриця. Учора чимало читачів написали мені, чи головна героїня мій прототип, але ні – то зовсім інша людина. У своєму тг-каналі я показувала її фото, а незабаром, як повністю дам раду «Танцю непокори», розповім вам як познайомилася з тією неперевершеною дівчиною.

А поки що вона виголошує прекрасні тости, цмулить медовуху, погордливо дивиться на світ зі свого трону, та біда в тім, що життя непередбачувана штука, а трон таки хитка конструкція.

Отож, світло мені дали, я новинку вам дала, а ви бігом читати. Завтра наступний розділ Імперії та останній розділ Непокори. Коротше, ранок буде жвавий, готуйте запас кави))


Моя імперія

І хай згорить москва!

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Kate Mag
28.01.2026, 16:18:02

Вітаю з новинкою! Зацікавили як завжди)))
P.S. тут до ДТЕК претензій 0, бо є більш вагома структура що наказує))) для розширення інфо ;)

Показати 2 відповіді
Kate Mag
28.01.2026, 20:58:01

Інна Камікадз, Ми у Львівській області по графіку Львівобленерго. Думала, що це в кожній області так.

avatar
Iryna Shtogrin
27.01.2026, 22:14:02

Книга захопила з перших сторінок, як і всі ваші шедеври!

Інна Камікадз
27.01.2026, 22:17:56

Iryna Shtogrin, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
27.01.2026, 21:44:34

Імператриця що треба, а головне здоров'я яке!!! П'є і не п'яніє!❤️)))

Інна Камікадз
27.01.2026, 21:53:47

Анна Багирова, Здоров'я дай Боже)) Не всім так щастить))

avatar
Алла Коляда
27.01.2026, 20:56:18

Вітаю з новинкою. Вже в бібліотеці. ))) А ТГ- канал, як називається?

Показати 2 відповіді
Алла Коляда
27.01.2026, 21:47:59

Інна Камікадз, Так. Знайшла. )))

Тота ямочка мені спокою не дає. Шо є, то є.

Показати 2 відповіді

Інна Камікадз, Ха, навіть сумніву в тому не маю.

avatar
Наталия Маляр
27.01.2026, 19:32:40

Вітаю з новинкою, Інно!!♥️ З цими відключеннями мало не прогавила таку новину. Удачі книзі, в нам часу на цю насолоду♥️

Інна Камікадз
27.01.2026, 19:39:56

Наталия Маляр, Головне, що ви таки не пропустили книгу))

avatar
Олена Гушпит
27.01.2026, 19:08:54

Ну зате згадали всі навички і все встигаємо..!!!)
А на рахунок новинки,то початок просто вау..!!! ❤️❤️❤️ Але що корона,що трон речі непевні та непостійні..!!! І дуже люблять приземляти..!!! Тож історія має бути бомбезна!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
На порох!!!!!!

Інна Камікадз
27.01.2026, 19:24:17

Олена Гушпит, Сподіваюся, що таки історія буде бомбезною) Дякую ❤️

avatar
Halyna
27.01.2026, 17:34:59

А підкажіть ваш тг-канал ;)

Показати 2 відповіді
Halyna
27.01.2026, 19:03:48

Інна Камікадз, Дякую)))

От навіть по графіку включення світла 4 години на добу погодилась би,лиш би ця клята війна закінчилася і всі захисники повернулися додому живими! Ми все відбудуємо і відремонтуємо.
А новинка - вогнище з першої глави! Інна таки справжня українка!♥️

Показати 2 відповіді
Nata Bond
27.01.2026, 18:38:11

Наталья Русанова, ☀️❤️

avatar
Наталія Онищук
27.01.2026, 18:23:06

Початок новинки феєричний!!!!!!! Посмію запитати, а сьогодні анонс буде? Бо ці тости і такий двіжушний вечір не дає мені спокою))))

Інна Камікадз
27.01.2026, 18:32:36

Наталія Онищук, Ні, анонсу не буде)) Ще з Непокорою не все, на неї дала анонс)

avatar
Svetlana Mischenko
27.01.2026, 17:37:26

Ну виною не ДТЕК, а москалі, а ДТЕК вже виходячи з ситуації, але й не таке переживали! Чекаю ранок!. Чекаю оновлень! І хай подохнуть наші вороги!!!

Інна Камікадз
27.01.2026, 17:40:08

Svetlana Mischenko, Повністю згодна щодо москалів. Просто, як в тій приказці:"Хто всрався? Невістка!" Отак і ми на ДТЕК))

avatar
Олеся Глазунова
27.01.2026, 17:17:31

Так, ДТЕК добряче приборкав усіх...
Тепер тільки його усі й слухають та живуть за його графіком.
Вітаю з новинкою !!!
Хай вимкнення світла не стають на заваді натхненню та новим розділом.
Владний бахур )

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
27.01.2026, 17:37:32

Олеся Глазунова, З водою та теплом нам легше, все маємо без світла, але та свята трійця таки не розлучна)

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше