Хто я? Де я? Що роблю? Навіщо?

Іноді потрібно хоч на мить зупинитися і подумати: Хто я? Де я? Що роблю? Навіщо? Життя — дивна річ. Починається та закінчується миттєво. Ще вчора людини не існувало, а сьогодні вона вже не дає мамі спати. І навпаки: вчора ти ще мав тата, а сьогодні його вже немає.

На нас щомиті обвалюється лавина інформації — важливої і неважливої.  Читаєш новини: десь в Африці крокодил напав на дівчинку біля океану, а поруч — Росія завдала удару по нашому місту. Тут депутати щось вкрали, там хтось народився, а хтось помер… Цей нескінченний інформаційний шум — немов віко труни, що повільно накриває вас. Ця какофонія заглушає головного актора  життя — ВАС самих. Вона глушить ваш внутрішній голос.

 

Адже всі інші — президенти, впливові особи, навіть родичі, діти та батьки — у вашій особистій історії грають другорядні ролі. Вони — інші. Вони не думають так, як ви, у них свої власні мрії. Звісно, ви можете присвятити своє життя комусь іншому через велике кохання; справі, бо вона важлива для вас; країні, бо від нас залежить чи продовжить існувати Україна.  Але головне — щоб при цьому ви чули себе. Бо кому б ви не віддавали свій час та сили, ваше життя, в першу чергу, належить вам. І саме ви приймаєте остаточні рішення. А для цього потрібно розрізняти власний голос у загальному галасі.

Я чудово розумію реальність. У нашій країні зараз чоловіків не питають, хочуть вони воювати чи ні. Росіяни не питають нас, чи можна запустити ракету в наш будинок. Багато про що нас зараз не питають. Та навіть у цих, до болю звужених рамках обставин, життєво необхідно берегти здатність чути свій внутрішній голос і знати відповіді: Хто я? Де я? Що я роблю? І навіщо я роблю саме це?

 Вітаю.

Я недавно зайшла зі своїми творами на Букнет. Вже з кимось познайомилася, когось читаю. Хочу розширювати своє знаймство з усіма, кому буде цікаво зв мною спілкуватися. 

Буду вдячна за підписку та коментарі.

моя сторінку тут

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ісса Белла
26.01.2026, 09:41:56

❤️❤️❤️

Лара Кокура
26.01.2026, 09:52:14

Ісса Белла, Дякую)

avatar
Дана Новак
26.01.2026, 09:31:43

Чесні і справжні слова...

Лара Кокура
26.01.2026, 09:34:09

Dana N, Дякую)

Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Плацкартний вагон. Роман і Соломія опинилися
навпроти одне одного. У них немає нічого спільного, окрім квитків на потяг. Роман звик керувати власним життям, Соломія — сподіватися лише на себе. Він опинився там випадково, чи це була доля? Роман намагається
Talis est Obsessio: солона мить✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Єдина Знижка в передплаті
Вітаю!!! Сьогодні 27.06 діє єдина ЗНИЖКА в передплаті на моє любовне фентезі Хто сказав, що відпущу? Після зради коханого Джеслін їде до столиці, куди її запросили на роботу асистенткою відомого мага-науковця Барстона.
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше