Новинка ❤️

Вечір в хату) Давно я тут нічого не писала( 

Рада повідомити, що я увірвалась в цей рік з новою книгою. "Дика спокуса" вже активно публікується) 

Ось вам невеликий спойлер сьогоднішньої глави: 

Коли я побачила в його руці мобільний, мої щоки відразу почали червоніти. Чорт, він бачив, точно бачив. Стало ніяково. Захотілось кудись зникнути, чи хоча б злитись з інтер'єром. А може під стіл залізти? Ой, ну не можу я просто сидіти під його допитливим поглядом. 

 - Я так і знав, що без тебе тут не обійшлось. - Пирхнув Слава. 

 - Я просто допомагав Аріні вивчити програму. - Знизив плечима Рома, а потім зістрибнув зі столу. 

 - Не варто було навчати її... - холодно відказав Слава, й чомусь в мене на язиці з'явився гіркий присмак. - Писати хтиві повідомлення начальству. - Додав після секундної паузи. 

 - Ой, а як мені ще заманити тебе в офіс? - Ромі було весело, а от мені зовсім ні. Я відчувала як мої щоки горять від сорому. 

 - Ходімо в кабінет. - Сказав Стерницький знову поглянувши на мене. - Принеси мені каву. - Наказав холодним тоном. 

 - Гаразд. - Буркнула я під ніс. 

Вони обоє пішли в кабінет, а я ж пішла в кімнату, схожу на невеличку зону відпочинку. Тут стояла маленька кухня з раковиною та кавомашиною. Трішки далі розташувались два невеликі м'які дивани, й один скляний столик між ними. Біля панорамного вікна стояли рослини в горщиках, що сягали майже стелі. 

Знайшовши чашку, почала заварювати каву, подвійна, чорна без цукру. Це я добре запам'ятала.

  - Принеси мені каву. - Почала я кривлятися, - ні тобі доброго дня, ні привіт, та навіть, будь ласка, не сказав. Нахаба. Ще й говорить так, ніби наказує. Я що, схожа на рабиню? - Продовжую бурчати, ледь стримуюсь, щоб не плюнути йому в ту всрату каву. 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Люмен Белл
20.01.2026, 10:06:08

Вітаю)

Фредеріка Фома
20.01.2026, 17:46:41

Люмен Белл, дякую ❤️

avatar
Іван Павелко
20.01.2026, 09:57:52

Вітаю⭐✨❤️☃️❄️

Фредеріка Фома
20.01.2026, 17:46:12

Іван Павелко, дякую ❤️

Інші блоги
Моя співуча історія та флешмоб Мелодія кохання
Сьогодні в мене особливий день! Моя нова історія «Один ритм на двох» вже опублікована, і вона стартує в межах неймовірного книжкового флешмобу «Мелодія кохання», який створили прекрасні авторки Крісті Ко
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
За воротами
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Деякі речі не варто будити... але доведеться.
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць. У
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше