Додано
10.01.26 13:29:08
Що вас надихає?
Я ОБОЖНЮЮ МУЗИКУ. Немає нічого кращого ніж атмосферна пісня, яка схожа по вайбу на твою історію. Для мене пісні — це ніби спосіб підключитися до атмосфери моєї книги.
Зараз мій плейлист для натхнення має 230 пісень, а це більше 13 годин для прослуховування. Кожна пісня відібрана з шаленою любов’ю, тож це дуже велика цінність для мене.
Можливо, колись поділюся з вами найціннішими піснями з мого плейлиста. Дайте знак, якщо це хороша ідея)
Тепер питання для письменників: Любите писати під музику, чи це вас відволікає? Цікаво почитати ваші думки з цієї теми))
З любов’ю,
Дана Рей ♡
Дана Рей
86
відслідковують
Інші блоги
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Уявіть світ, де перевертні існують офіційно. Вони керують корпораціями, володіють статками, впливають на політику. А ти — звичайна людина, яка стає особистою помічницею альфи. Що може піти не так? Вибір альфи 
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМузика, специфічні окремі звуки (дощ, сніг, море...) та тиша) Це все дуже залежить від настрою мене, конкретного уривка та дедлайна) Коли квапишся, то там вже не до вибору саунда)))
Ольха Елдер, ♡♡♡
Я теж любитель музики під час роботи. В мене під кожну сцену своя музика
MargFed, О так)) Це допомагає глибше відчути атмосферу. Я ще маю пісні, які асоціюються із персонажами)
Писати саме під музику (не під пісні) — дуже навіть іноді заходить. Хоча останнім часом потребую здебільшого тиші. А так мені подобається сучасна класика. Щось із Ludovico Einaudi, до прикладу.
Delulu Fabii, Ахаха так, таке буває)))
Я обожнюю музику слухати, також вмію грати на музичних інструментів)
Віккі, Клас ♡♡♡
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати