Додано
09.01.26 00:56:14
Мої полиці знають, що я брехуха
Ніколи я не вважала себе людиною, яка колекціонує книги, і не читає їх. Зазвичай моя стратегія була така:
Купила книгу ⭢ Прочитала ⭢ Купила наступну книгу ⭢ Прочитала.
Цей механізм працював у мене багато років. Читати я не перестала, АЛЕ щось змінилося. Тепер мій механізм виглядає так:
Купила ⭢ Прочитала половину книги ⭢ Побачила іншу теж цікаву ⭢ Захотіла і купила ⭢ Почала читати нову, але відволіклася, згадавши, що не дочитала попередню.
Якщо рахувати ЛИШЕ паперові книги на моїх полицях, то там напевно більше 50 книг, які я навіть не почала читати. І вони всі цікаві, і вони всі класні, просто щось у моїх звичках змінилося.
Зізнавайтеся, хто теж так грішить?) Часто купуєте, але не читаєте?
Дана Рей
86
відслідковують
Інші блоги
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Уявіть світ, де перевертні існують офіційно. Вони керують корпораціями, володіють статками, впливають на політику. А ти — звичайна людина, яка стає особистою помічницею альфи. Що може піти не так? Вибір альфи 
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ теж купляю книги які читаю, хоча останнім часом перечитую старі.
Volodymyr Krashevskiy, ♡♡♡
В мене купа таких книг)
Купила, але не читаю , бо німецькою.
А це йде повільно.
Ісса Белла, Ну німецькою справді складно
Останнім часом буває)) уже назбиралося таких, що купила ще ті не прочитала, а вже купила нові))
Інна Турянська, ♡♡♡
У мене багато книг паперові та й не тільки, читаю всі до кінця, я з дитинства полюбляла читати♥️♥️♥️
Дана Рей, ♥️♥️♥️
♥️✨☀️
Ніколи такого не було! )Але... в мене є кілька книг, які я купила до повномасштабної. Біографія Маннергейма, "Війни Росії", ще історичні на військову тематику... І от їх я не можу досі відкрити і читати. Забагато цього і так. Тому з історичних я перейшла на фентезі, слр, еротику... вони якось вирівнюють емоційний фон.
Дана Рей, Та, то напевне багато в кого так...
Круто
♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати