Мої полиці знають, що я брехуха

Ніколи я не вважала себе людиною, яка колекціонує книги, і не читає їх. Зазвичай моя стратегія була така:

Купила книгу ⭢ Прочитала ⭢ Купила наступну книгу ⭢ Прочитала.

Цей механізм працював у мене багато років. Читати я не перестала, АЛЕ щось змінилося. Тепер мій механізм виглядає так:

Купила ⭢ Прочитала половину книги ⭢ Побачила іншу теж цікаву ⭢ Захотіла і купила ⭢ Почала читати нову, але відволіклася, згадавши, що не дочитала попередню.

Якщо рахувати ЛИШЕ паперові книги на моїх полицях, то там напевно більше 50 книг, які я навіть не почала читати. І вони всі цікаві, і вони всі класні, просто щось у моїх звичках змінилося.

Зізнавайтеся, хто теж так грішить?) Часто купуєте, але не читаєте?

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Volodymyr Krashevskiy
11.01.2026, 11:57:43

Я теж купляю книги які читаю, хоча останнім часом перечитую старі.

Дана Рей
11.01.2026, 11:59:09

Volodymyr Krashevskiy, ♡♡♡

avatar
Ісса Белла
09.01.2026, 12:13:21

В мене купа таких книг)
Купила, але не читаю , бо німецькою.
А це йде повільно.

Дана Рей
09.01.2026, 14:52:49

Ісса Белла, Ну німецькою справді складно

avatar
Інна Турянська
09.01.2026, 12:18:57

Останнім часом буває)) уже назбиралося таких, що купила ще ті не прочитала, а вже купила нові))

Дана Рей
09.01.2026, 14:46:59

Інна Турянська, ♡♡♡

avatar
Віккі Грант
09.01.2026, 12:19:04

У мене багато книг паперові та й не тільки, читаю всі до кінця, я з дитинства полюбляла читати♥️♥️♥️

Показати 2 відповіді
Віккі Грант
09.01.2026, 14:46:21

Дана Рей, ♥️♥️♥️

avatar
Ольха Елдер
09.01.2026, 11:47:40

♥️✨☀️

avatar
Дієз Алго
09.01.2026, 10:36:09

Ніколи такого не було! )Але... в мене є кілька книг, які я купила до повномасштабної. Біографія Маннергейма, "Війни Росії", ще історичні на військову тематику... І от їх я не можу досі відкрити і читати. Забагато цього і так. Тому з історичних я перейшла на фентезі, слр, еротику... вони якось вирівнюють емоційний фон.

Показати 2 відповіді
Дієз Алго
09.01.2026, 11:38:44

Дана Рей, Та, то напевне багато в кого так...

avatar
MargFed
09.01.2026, 08:33:13

Круто

avatar
Кіт Анатолій
09.01.2026, 08:15:34

♥️♥️♥️

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Трохи про мій Вибір альфи...
Уявіть світ, де перевертні існують офіційно. Вони керують корпораціями, володіють статками, впливають на політику. А ти — звичайна людина, яка стає особистою помічницею альфи. Що може піти не так? Вибір альфи&nbsp
Прокидатись від... ❤️новий розділ (мега гарячий)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше