Додано
06.01.26 20:32:48
Намагаюся повернутися сюди❤️
Надіюся, ви ще не забули про мене хахаха.
Цей кінець та початок року видався для мене дуже насиченим та доволі складним. На самого Миколая я отримала посвідчення водія(перед тим голова була забита лише підготовкою) Далі Різдво Христове. Новий рік. Другого січня в мене був перший дорослий ювілей – мені виповнилося 20 років. І до цього всього ще додається робота, яка забирає мої сили. (Після праці з людьми, я хочу мовчати та нічого не робити...)
Вибачте, а коли я повернувся в нормальний режим писання книг? Я вже втомилася від того, що я нічого не хочу й не можу. Наче натхнення є, але писати не хочеться. Що з цим робити?!
Автори, як ви знаходите натхнення, або делегуєте роботу з письмом? Дайте якісь поради❤️ Або як ви відволікаєтеся?
Я обіцяю собі, що писатиму ще частіше, і заставлятиму себе! Бо мені це не подобається абсолютно. Я розумію, що є люди, які ще чекають на новий розділ. (Надіюся, що чекають...)
Дякую тим хто читає❤️
Юлія Гвоздікова
146
відслідковують
Інші блоги
Друзі)
Історія Лілі і Олега набирає нових обертів.
Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію).
Так от справи
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПодібні відчуття! Або пишеш або ні, так я собі кажу. )))) Успіхів ❤️
Крісті Ко, Дякую❤️
Вітаю з поверненням ♥️ Відпочивати теж потрібно ♥️
Кіт Анатолій, А коли я відпочиваю, звинувачую себе в тому, що я нічого не роблю хахаха. А люди чекають на розділ. Замкнуте коло❤️
По собі знаю, як іноді важко поєднувати роботу і творчість. Але єдиний вихід - просто писати) Зичу вам успіхів! І підписка ❤️
Нія Велесова, Дуже дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати