Намагаюся повернутися сюди❤️

Надіюся, ви ще не забули про мене хахаха.

Цей кінець та початок року видався для мене дуже насиченим та доволі складним. На самого Миколая я отримала посвідчення водія(перед тим голова була забита лише підготовкою) Далі Різдво Христове. Новий рік. Другого січня в мене був перший дорослий ювілей – мені виповнилося 20 років. І до цього всього ще додається робота, яка забирає мої сили. (Після праці з людьми, я хочу мовчати та нічого не робити...)

Вибачте, а коли я повернувся в нормальний режим писання книг? Я вже втомилася від того, що я нічого не хочу й не можу. Наче натхнення є, але писати не хочеться. Що з цим робити?!
Автори, як ви знаходите натхнення, або делегуєте роботу з письмом? Дайте якісь поради❤️ Або як ви відволікаєтеся?
Я обіцяю собі, що писатиму ще частіше, і заставлятиму себе! Бо мені це не подобається абсолютно. Я розумію, що є люди, які ще чекають на новий розділ. (Надіюся, що чекають...) 
Дякую тим хто читає❤️

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Крісті Ко
06.01.2026, 21:55:12

Подібні відчуття! Або пишеш або ні, так я собі кажу. )))) Успіхів ❤️

Юлія Гвоздікова
07.01.2026, 06:43:22

Крісті Ко, Дякую❤️

avatar
Кіт Анатолій
06.01.2026, 20:48:25

Вітаю з поверненням ♥️ Відпочивати теж потрібно ♥️

Юлія Гвоздікова
06.01.2026, 20:52:23

Кіт Анатолій, А коли я відпочиваю, звинувачую себе в тому, що я нічого не роблю хахаха. А люди чекають на розділ. Замкнуте коло❤️

avatar
Нія Велесова
06.01.2026, 20:46:03

По собі знаю, як іноді важко поєднувати роботу і творчість. Але єдиний вихід - просто писати) Зичу вам успіхів! І підписка ❤️

Юлія Гвоздікова
06.01.2026, 20:51:42

Нія Велесова, Дуже дякую❤️

Інші блоги
Він її... викрав?
Друзі) Історія Лілі і Олега набирає нових обертів. Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію). Так от справи
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше