"Без права на щастя" Передплата❤️

 

Привіт, мої любі! 

Сьогодні на книгу БЕЗ ПРАВА НА ЩАСТЯ було відкрито передплату. 

Щиро дякую усім, хто залишається з героями і продовжує підтримувати цю книгу. Обіцяю вам багато емоцій, життєвих перепетій та великого і щирого кохання.

 

Залишу тут частинку сьогоднішнього розділу) 

Виходжу у двір – холодно. Сніг скрипить під ногами. Двері комори ледь видно у світлі ліхтарів. Підходжу ближче. Хапаюсь за ручку дверей і з подивом відмічаю, що вони замкнені. Отже, Катя не тут?

Вже хочу піти, але чую тихий кашель по той бік – і серце завмирає. Повертаю ключ, відчиняю двері і різко завмираю, бо те, що бачу не вкладається в голові.

Серце зривається кудись у п’яти. Всередині – ледь світло. Горить лише одна тьмяна лампочка на стелі.  Холод так і б’є в обличчя. І в самому кутку сидить Катя.

Згорнулася клубком. Плечі трусяться. Руки обхопили живіт, ніби намагаються захистити й себе, і дитину. Щоки почервонілі від холоду, губи посиніли. Очі великі, перелякані.

Мені вистачає однієї секунди, щоб зрозуміти: вона тут давно. Занадто давно.

 

Бажаю тихого вечора та ночі

Ваша Уляна Пас

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
18.12.2025, 19:43:41

Вітаю з передплатою! Успіхів і дуже багато читачів ❤️❤️❤️❤️

Уляна Пас
18.12.2025, 20:28:20

Лана Рей, Дякую вам❤️

Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше