Додано
15.12.25 19:36:01
Відповідь модераторів
Я отримала відповідь від модераторів. І вона дуже проста:
Або пишіть великі твори, або об'єднуйте малі у збірки.
От сижу і думаю, як поєднати те, що не поєднується.
А ще так не хочеться втрачати кожну з вподобайок, коментар та додавання в бібліотеку.
Чи просто все залишити як є?
І це стосується не тільки моїх творів. Мені жаль, що навіть такі твори, що отримали визнання у конкурсі. Просто за пошуком стають невидимими. Бо так працюють алгоритми.
Що порадите мої любі автори та читачі.
Яніна Фенікс
225
відслідковують
Інші блоги
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗалиште як є. Ваші читачі з вами. Можливо просто наступний твір робити інакше. Не засмучуйтесь.
Яніна Фенікс, Можливо пізніше) Дві книги готую. А з відключенням світла, не все встигається. Дякую)
Я б залишила. Але ситуація прикра.
Asashell, Дякую
Отакої...
Дієз Алго, Ага, неприємна ситуація вийшла.
Дуже жаль, що це так.
Кіра Нолан, А як мені жаль. А я не могла довго зрозуміти, чому мої книги не читають.
Залиште як є і не морочте собі голову.
☺️❤️❤️❤️❄️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати