Відповідь модераторів

Я отримала відповідь від модераторів. І вона дуже проста:

Або пишіть великі твори, або об'єднуйте малі у збірки. 

От сижу і думаю, як поєднати те,  що не поєднується.

А ще так не хочеться втрачати кожну з вподобайок, коментар та додавання в бібліотеку. 

Чи просто все залишити як є?

І це стосується не тільки моїх творів. Мені жаль, що навіть такі твори, що отримали визнання у конкурсі. Просто за пошуком стають невидимими. Бо так працюють алгоритми.

Що порадите мої любі автори та читачі.

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Olena I
15.12.2025, 19:40:51

Залиште як є. Ваші читачі з вами. Можливо просто наступний твір робити інакше. Не засмучуйтесь.

Показати 6 відповідей
Olena I
15.12.2025, 23:16:43

Яніна Фенікс, Можливо пізніше) Дві книги готую. А з відключенням світла, не все встигається. Дякую)

avatar
Аса Шель
15.12.2025, 22:50:25

Я б залишила. Але ситуація прикра.

Показати 3 відповіді
Яніна Фенікс
15.12.2025, 23:12:34

Asashell, Дякую

avatar
Дієз Алго
15.12.2025, 22:29:18

Отакої...

Яніна Фенікс
15.12.2025, 22:57:32

Дієз Алго, Ага, неприємна ситуація вийшла.

avatar
Кіра Нолан
15.12.2025, 22:31:39

Дуже жаль, що це так.

Яніна Фенікс
15.12.2025, 22:54:47

Кіра Нолан, А як мені жаль. А я не могла довго зрозуміти, чому мої книги не читають.

avatar
Morwenna Moon
15.12.2025, 21:52:17

Залиште як є і не морочте собі голову.

avatar
Оксана Павелко
15.12.2025, 21:01:12

☺️❤️❤️❤️❄️

Інші блоги
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Закінчення
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше