Рецензія на «полум'я кохання»

Рецензія на твір Полум’я кохання https://booknet.ua/book/polumya-kohannya-b438271Серени Давидової у рамках безстрокового марафону.https://booknet.ua/blogs/post/363457

Ця книга належить до цілого Всесвіту, створеного Авторкою, і, як я зрозуміла, є лише маленькою його частинкою.

Сюжет — це історія кохання Хіль та Грега, що долає перепони. Є й кілька сцен, які відсилають до головного сюжету іншого роману. Як на мене, цю книгу варто читати саме у повному зануренні у фантазійний світ, а не окремо.

Також Авторка показує особистісний розвиток Хіль.  Мені завжди подобається коли у персонажа є розвиток. 

Особливо відзначу, що авторці вдалося дуже гармонійно вплести у розповідь давньослов’янські вірування. Багатобожжя показано природно й влучно. Сцена збирання яблук у саду, обітниці в храмі Лади, похорон дитини, закликання весни — це лише кілька найяскравіших моментів, що мені запам’яталися.

Роман написаний гарно і правильно, іноді навіть здавалося надто передбачувано. Все йшло саме так, як мало б іти: потрібна таємниця — вона є; потрібний шокуючий досвід — теж є. Через це перше, чого мені не вистачило, — інтриги, несподіванки, хоча б одного кроку, який герої зробили б не “як треба”… Чи повірила я в їхнє кохання? Чесно кажучи — ні. Не промайнула та іскра, коли б я сказала: «вірю».

До мови не чіплятимусь: було кілька помилок, але вони не заважали читанню. Єдине, що мене трохи збентежило, — сцена в палаці, де королева сказала: «Хіль, ми їдемо до туалету…». Можливо варто замінити на варіант: «мені потрібно відлучитися», «хочу усамітнитися», «потребую звільнитися від надлишків наїдків».

А ще, це історія про кохання, я б трохи змінила обкладинку.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Гищак
12.12.2025, 14:55:59

Історія про кохання, в яке читач не повірив. Сумно.

Яніна Фенікс
17.12.2025, 19:05:40

Тетяна Гищак, Читала інший твір цієї авторки і там мене просто все захопило. Мабуть просто мала завищенні очікування до цього твору.

avatar
Крісті Ко
12.12.2025, 15:21:49

♥️♥️♥️

avatar
Оксана Павелко
12.12.2025, 14:32:40

❄️❣️❣️❣️❄️

Інші блоги
Перед штормом
(Тропічний маєток на приватному острові в Середземному морі перед штормом. Марта чітко бачила, як Войдер нарешті зупинився на самому краю тераси. Вже наступної миті він різко, рвучко підняв голову. Його рука з силою замахнулася
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
оновлення
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше