Скоро нова книга !!!

Всім доброго вечора . Уже скоро буду публікувати нову книгу . Я уже в процесі написання . Тому залишаю вам одну сцену . 

Натомість він знову побачив її — Рюю.

— Допоможіть! — закричала вона.

Аслан швидко накрив її рот долонею.

— Тихо.

— Відпусти! Ти що, прийшов закінчити те, що почав?!

Вони стояли так близько, що відчували подих одне одного. Погляди зустрілися, і світ ніби зупинився.

— Ну? Мовчиш? Не маєш, що сказати?

— Я вб’ю Емре.

— Ти навіжений?! Хворий?! Хто ти такий, щоб забирати життя?!

— Саме так. Я навіжений. Не стій у мене на шляху.

— А якщо стану? Вб’єш мене?

— Я здатний на все.

— Тоді слухай, Навіжений… якщо ти ще раз торкнешся пана Емре — я сама тебе вб’ю.

— Це вже кримінал, — тихо усміхнувся він.

— Мене це не хвилює. Мене ніщо не зупинить.

Аслан дивився на неї — і вперше в житті не знав, що відповісти.

Щось у ній зламало його холод.

Вперше він… розгубився.

Як вам ? Як на мене , сцена вогонь ❤️

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Соломія Вейра
02.12.2025, 23:26:54

успіху Вашій історії❤️

Анна Квітка
03.12.2025, 06:14:32

Соломія Вейра, Дуже дякую ❤️

avatar
Крісті Ко
02.12.2025, 23:22:46

❤️❤️❤️❄️

Анна Квітка
03.12.2025, 06:14:12

Крісті Ко, ❤️

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше