"Усе під контролем" Книга в передплаті!

 

Привіт, мої любі!

 

Хочу поділитися з вами новиною про те, що на книгу УСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ відкрито передплату!

Дякую усім, хто залишився зі мною та з героями. Ваша підтримка це моє найбільше натхнення

 

Анотація до книги

– Чому ти так дивишся? – питає і відступає на крок.

– Бо саме ти – моя остання надія, – кажу спокійно, навіть занадто спокійно.

– Вибач, що? – її голос стає різким.

– Ми маємо переконати весь світ, що я давно у серйозних стосунках.

– І ти хочеш, щоб я…

– Так, – перебиваю її, – зіграла мою дівчину.

Вона кліпає, ніби не вірить, що почула правильно. Арсен прикладає долоню до обличчя, наче хоче прокинутися від цього божевілля. І тільки я, окрилений власною ідеєю, усміхаюся як ідіот.

– Ти здурів, – шепоче Олеся. – Я не буду грати твою дівчину.

– Дурний план, – додає Арсен. – Олеся тебе на дух не переносить, а тут треба кохання зіграти.

– Можливо, – відповідаю і зацікавлено дивлюсь на розгублену дівчину. – Але я добре тебе знаю. Ти не залишиш мене в біді. Правда ж?




 

Спокійної п'ятниці

Ваша Уляна Пас

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше