Додано
11.11.25 22:45:27
А на останок....
Вітаю, мої любі читачі і не тільки читачі!
Сьогодні вночі на вас чекає епілог до «Сховані димом».
Мені дуже цікаво почути вашу думку: який післясмак залишився після прочитання цієї історії? Чи сподобалася вона вам, чи, можливо, здалася нудною?
Як би ви її визначили — детектив чи все ж любовний роман із кількома загадками?
Мені справді важливі ваші враження, зауваження та критика, адже це моя перша настільки велика книжка — близько 150 сторінок.
А ще — кілька ілюстрацій, що народилися під час роботи над твором.







Яніна Фенікс
225
відслідковують
Інші блоги
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Гаряча літня новинка Привіт, мої любі! Літо — ідеальний час для палких, грішних та неймовірно емоційних історій. Тому я прийшла до вас із суперновиною: на Букнет стартував мій новий курортний роман із присмаком забороненого
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНарешті закінчила читати книгу. Гарний задум. Особливо сподобалася розвʼязка і епілог . Як для першої великої роботи, я думаю , виглядає достойно ! ?Так тримати ! ❤️
Анна Федотова, Дякую.
Згадала, що вгадували якось в блозі професію героїні) а тут так гарно дібрані візуали, ніби короткий зміст переглянула)
Яніна Фенікс, Так навіть краще)
Класні візуали ❤️❤️❤️❤️
Гарний візуал, дуже! До книжки руки не дійшли ще, але вона в бібліотеці чекає свого часу )
Morwenna Moon, Чекатиму.
Нажаль ще не читала жодної з ваших книжок, але сподіваюся що дійду і до вас ☺️ А візуали просто чудові ✨❤️✨
Оксана Павелко, Дуже шкода, що ви не читали моїх робіт.
Дуже драматичні візуали!
Візуали супер просто
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати