Вітаю з новинкою!

 Я обожнюю затишну, приємну і взаємопідтримуючу атмосферу на Букнеті! Це найкраща літературна платформа з усіх, де я була і я її не проміняю ні на яку іншу, хіба що після моїх слів мене звідси вижетуть тапками і віниками:)))!

Але ось уже тривалий час одне питання не дає мені спокою. Коли я тільки зареєструвалася на сайті - це здавалося милим, але зараз з кожним днем це починає бісити. Можливо я не так сприймаю це словосполучення, можливо в ньому є якийсь глибинний підтекст? Якщо так - поясніть, будь ласка. Поясніть мені, хто і для чого вигадав і поширив незрозуміле для мене: "Вітаю з новинкою!"?? 

Я в перші дні своєї реєстрації на Букнет думала, хто всі ці люди і чому вони мене вітають і що я маю їм на це відповідати і як взагалі реагувати? На мою думку, автору було би приємніше прочитати щось типу: "О, щось новеньке, обов'язково зазирну почитати" чи " Хороший сюжет", чи хоча б "Інтригуюче". Я розумію, що не всі автори мають час і натхнення читати книги інших, але всі хочуть, щоб читали їх книги і я не виняток. Але вибачте, я вам ніколи не напишу: "Вітаю з новинкою", якщо не читала вашої книги - для мене це дивно. Та, знову ж таки, це лише моя думка. Всім мирного і тихого вечора!

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Delulu Fabii
03.11.2025, 01:27:54

Не скажу, що відчуваю з цього приводу роздратування. Та й поки я маю лише одну опубліковану роботу. Проте й мене нашорошують подібні коментарі. Мені не складно подякувати (або проігнорувати), проте я не розумію мотивів людей, які пишуть подібне. Якщо це просто бажання поділитися добром і підтримати нового автора чи нову роботу — то це дійсно цінно. Велике спасибі таким людям. Якщо ж коментатор очікує, що я піду писати щось у відповідь... Ну, перепрошую, що не справджую чиїхось очікувань. Я коментую виключно ті речі, які читаю, і які припали мені до душі.
Розумію, що автори, як можуть, намагаються популяризувати свої роботи. Але для цього існують конкурси, марафони, челенджі. А бездумне взаємне коментування позбавленими сенсу фразами — це як купівля підприємства в «Монополії» за несправжні гроші — в реальності у вас нічого не має.

Night Rain
03.11.2025, 11:17:54

Delulu Fabii, Розділяю вашу думку❤❤

avatar
Люмен Белл
02.11.2025, 22:33:10

Навіть кілька слів піднімають активність сторінки чи книги. Алгоритму все одно, що там написано. Смайлик, два слова чи розгорнутий відгук. Головне, що книга не мертва, а привертає увагу. Та й взагалі, мені наприклад приємно, коли люди зайшли і привітали. Це час, увага та підтримка. Сьогодні мені написали, завтра я. Так на мою думку і створюється ком'юніті, коли всі хочуть бути почутими, і саме автори розуміють як це важко.
Питання варте уваги) дякую)

Показати 17 відповідей
Night Rain
03.11.2025, 00:22:36

Люмен Белл, Дякую, навзаєм❤️

avatar
Ромул Шерідан
02.11.2025, 22:24:32

Це вже було)) Я писав про це блог. Можете глянути.
https://booknet.ua/blogs/post/407651

Показати 2 відповіді
Night Rain
02.11.2025, 23:20:06

Ромул Шерідан, Кожен має право на свою думку:) Ви не одинокі у своїх поглядах, а я - у своїх:)

avatar
Анжеліка Вереск
02.11.2025, 22:27:27

Це теж саме, якби ваші колеги вітали вас із днем народження/святом/успішним проектом/премією. Це по-перше. А по-друге, це своєрідний буст для вашої новинки. Чим більше на ній активу, коментів у перші години після публікації, тим вище вона отримує шанс скакнути в рейтингу, а отже - стати більш видимою для читачів букнету. Також після цього, ваша книга з’являється у віджеті "Обговорюють в жанрі", це гарна, безкоштовна реклама, в якості доброго жесту від інших авторів

Показати 4 відповіді
avatar
02.11.2025, 23:09:15

Анжеліка Вереск, Все по поличкам розложили)

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Подяка всім.
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше