Гра Чи Бажання?

Адріан Анжелворд & Маргарита Сухина    " ІСТОРІЯ. ЯКА НАПИСАНА (НЕ) НАМИ" :

 

Олівер сидів на канапі огорнутий, у не зав'язаний на поясі блакитний халат з візерунками...

....Він був настільки заглиблений у сюжет і заглушений гучними дівочими стогонами, що не відразу відчув чиюсь присутність у кімнаті. Взагалі не відчув, доки жіночі руки не обняли його зі спини.

-«Ммм, кого це я тут упіймала? Ах, який пустун! Мене ненадовго не було, а він одразу грається сам-один! Нічого, зараз разом пограємося, любий!».

Олівера аж пересмикнуло! Він незграбно вирвався з обіймів Аманди, жінки сорока років, але оскільки вона добре за собою доглядала, на вигляд їй можна було дати не більше тридцяти-тридцяти п’яти . Її карі очі блищали від сп'яніння та хтивістю. Вона різко поправила акуратну зачіску каре і, хтиво посміхаючись, почала повільно обходити диван, проводячи по його спинці кінчиками пальців.

Олівер відскочив аж до плазмового екрана, на якому все ще тривала сцена, і незграбно запнувши халат,  невдоволено вигукнув:

«Що ти тут робиш? Ти ж казала, що сьогодні не приїдеш!»

 

Аманда обійшла диван, взяла пульт і, промовивши:

-«Це ми більше дивитися не будемо!», вимкнула екран і кинула пульт назад на диван, але промахнулася, і пульт упав на підлогу.

Вона повільно наближалася до Олівера, розстібаючи рожеву блузу і посміхаючись, промовляла:

-«Що я тут роблю, питаєш? Додому повернулася. До свого дому і до свого коханого чоловіка. А він тут таке робить, доки його жінки немає вдома! Ти неслухняний хлопчик! Тебе треба дуже сильно покарати!»

 

Олівер, однією рукою тримаючи халат, а іншою махаючи в бік Аманди, скорчивши гримасу, вигукнув: -«Так, усе, Амандо! Годі цього! Ти цілком п’яна. Іди спати!» Сказавши це, він почав відходити убік. Але Аманда не хотіла втрачати нагоди, щоб задовольнити свою хтивість коштом Олівера. Вона одним напівстрибком опинилася поруч із Олівером і, притулившись до нього грудьми у мереживному напівпрозорому чорному ліфчику, обхопила його обличчя обома руками і швидко й щільно провела язиком по підборіддю та губах, та з ледве стримуваним стогоном вигукнула:

«М-м-м... Яка ж я хтива тварина! Я вже й забула, який ти на смак!» Олівер скривився.

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ганна Літвін
15.12.2025, 00:37:09

Ахах)) ото попався, тепер треба вигрібати))

Ганна Літвін, Але...Але він не винуватий!! Нікого дома не повинно було бути!!!( здивований смайлик)

Ох! Бідний Олівер, прикро, що він став жертвою домагань, сподіваюсь йому вдалося спинити цей жах
Уривки дуже реалістично описані, ілюстрації також дуже гарно згенеровані)
Успіхів і натхнення!♥️

Показати 2 відповіді

Адріан Анжелворд, Неодмінно доберуся до цієї книги і лишу відгук) Ви з пані Маргаритою поки пишіть-пишіть))

avatar
Белла Ісфрелла
24.10.2025, 19:59:42

О, цей фрагмент! Ммм! Я саме цей розділ завершила..))

avatar
Mary J
24.10.2025, 19:26:28

Ой-ой)) Гаряче!))
Всі ми буваємо "хтивими тваринами")) аахаха)) особливо, якщо трохи мекнули)))

Mary J, Гаряче говорите?) Тоді це дуже добре)))Бо саме на це ми і розраховували) Але тут маленький парадокс) "Вмекнута" вона , а хтива тварина він, хоч і тверезий...( здивований смайлик, смайлик янголятки, смайлик чортеняка)

avatar
Ромул Шерідан
24.10.2025, 19:22:30

Дуже гарний фрагмент.♥️♥️♥️

Ромул Шерідан, Дякую Пане) Поиємно , що Вам сподобалась.

Інші блоги
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше