Додано
13.10.25 10:40:25
Моя новинка. Безкоштовно!
У світі, де війна залишила незагоєні рани на душах і тілах, Стелла та Максим шукають порятунок у найтемніших куточках своїх сердець.
Вона — молода дівчина, що виривається з павутини зрад і принижень, він — живе пекельними спогадами, чий погляд обпікає сильніше за вогонь. Їхня випадкова зустріч у метро спалахує пристрастю, що змушує забути про страх, але чи може кохання зцілити тих, хто сам себе знищує?
Чуттєва, болюча і до мурашок відверта історія про любов, яка народжується серед попелу, і про те, як далеко можна зайти, щоб захистити тих, кого любиш.
ОДИНАК ЗНОВУ З НАМИ
*Безкоштовно! Щоденне оновлення крім вихідних.
Книга повністю написана!
— Дякую за допомогу у метро. Я хотів би віддячити тобі.
— Немає за що. Ти виглядав так, ніби тобі це було потрібне.
— Може, вип'ємо каву? Тут неподалік є гарне місце.
— М… вибач. Мій хлопець не дуже зрадіє, якщо дізнається, що я пішла на каву з іншим. Він у мене ревнивий, а я не хочу псувати вечір, — вона відвертається різко обриваючи діалог.
А я відчуваю, як по венах розповзається темрява. Краще мені б зараз піти. Залишити дівчисько у спокої. Вона і так для мене зробила дуже багато. Я мушу її відпустити, а не втягувати у своє болото. Але я не можу поворухнутися.
Ну, що ж Стелла. Дуже боляче ти зачепила мене. Так боляче, що я хочу ще!
Аманда Рід
2982
відслідковують
Інші блоги
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Після знижки ціна на книгу зросте ✅Чого очікувати від історії: ✔Заборонене кохання, яке межує з божевіллям.
✔Гострі емоції, від яких перехоплює подих.
✔Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ як це я пропустила, стільки чекала Одинака) Дякую, цикавезна книга.
Юлія, Так) грандіозне повернення ♥️
❤️❣️❤️
Щастя, Дякую
❤️❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, Дякую
❤❤❤
Сергіель Краель, Дякую
Він повернувся!!!!
Тетяна Маркова, Таааак!!!
Здається він справжній сталкер. Захоплююче.
Єва Рей, Так і є)
Дякуємо і чекаємо оновлення кожного дня. Творчої наснаги !
Ксения Солодько, Щиро дякую ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати