Власне видавництво❤️

Моя одна з найбільших мрій, яка повинна була стати реальність у 2026, здається стане реальністю набагато раніше❤️

Нехай це буде маленьким спойлером великої новини.

Зображення піна-розповіді

За рік я на Букнет знайшла стільки крутих історій, що БАЖАННЯ СТВОРИТИ ВЛАСНЕ ВИДАВНИЦТВО СТАЛО В 100 РАЗІВ СИЛЬНІШЕ.

Бо тут стільки класних, талановитих, цікавих авторів, історії яких просто зобов'язані з'явитися в папері❤️

ВСІ ДЕТАЛІ ЗГОДОМ В МОЄМУ ТЕЛЕГРАМІ❤️

22 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ріна Март
14.09.2025, 18:24:53

Ух ти, бажаю аби така амбітна мрія стала не лише реальністю, а й принесла Вам задоволення у хорошому грошовому еквіваленті

avatar
Ольга Лейн
14.09.2025, 18:21:48

Бажаю неймовірних успіхів в усіх напрямках, особливо у видавничому!❤️
Нехай всі плани втіляться!❤️)))
На папері набагато крутіше!❤️

avatar
Galiass Nerominion
14.09.2025, 02:01:37

Ого, амбітно ))
Удачі в такій нелегкій справі.

P.S. Ворон класно виглядає ;)

avatar
Анна Харламова
13.09.2025, 22:00:35

Це мега круто! Бажаю щоб всі задуми та плани, якнайшвидше втілилися у життя і тішили успіхами!
❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
13.09.2025, 21:44:03

Це дуже гарна мета. Нехай вона обов'язково збудеться. ❤️❤️❤️

avatar
Тамара Юрова
13.09.2025, 21:12:04

Бажаю успіху!!! Це круто!
Не зупиняйтеся♥️

avatar
Morwenna Moon
13.09.2025, 21:01:24

Бажаю Вам знайти багато талановитих авторів та чудових читачів!

avatar
Люмен Белл
13.09.2025, 20:59:36

Дуже крута ідея! Бажаю втілення всіх мрій та починань у найближчому майбутньому ❤️❤️❤️

Бажаю щоб це втілилося!) Від щирого серця

avatar
Марина Стисло
12.09.2025, 23:40:03

Нехай у вас все вийде❤️
Щиро вірю що все буде саме так як ви забажаєте ❤️

avatar
Сергіель Краель
12.09.2025, 19:44:30

Вау... Це круто.

Ксю Бадб
12.09.2025, 20:15:39

Сергіель Краель, Дякую ❤️

avatar
Софія Анрі
12.09.2025, 19:43:23

Ваау, дуже круто ❤️

Ксю Бадб
12.09.2025, 20:15:34

Софія Анрі, Дякую ❤️

avatar
Євгенія Кара
12.09.2025, 19:42:00

Мої вітання. Я щиро рада за тебе❤️

Ксю Бадб
12.09.2025, 20:15:28

Євгенія Кара, Дякую ❤️

avatar
Єва Басіста
12.09.2025, 19:01:06

Дуже гарна мрія. Вітаю))) І також дати шанс багатьом авторам, бо з великими видавництвами... Важко, якщо коротко говорити :(

Показати 12 відповідей
Ксю Бадб
12.09.2025, 19:41:50

Єва Басіста, Завжди рада ❤️

avatar
Lady Darkness
12.09.2025, 19:19:40

Вітаю. Крута мрія.)

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:41:33

Юлія Хемс, Дякую ❤️

Ого!!! Це неймовірно, нехай ваші мрії збуваються. ❤️❤️❤️

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:20:52

Світлана Романюк, Дякую ❤️

avatar
Сергій Брандт
12.09.2025, 19:08:51

Публікуєте тільки еротику/СЛР/босів/драконів?)))

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:10:20

Сергій Брандт, Ще не публікую нічого, але будуть обмеження по жанрах перший час, але якщо книга топ, то не важливо жанр)

avatar
Наталія Гарден
12.09.2025, 19:05:43

Яка ви молодець!)) Нехай все задумане обов'язково здійсниться❤️

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:05:59

Наталія Гарден, Дякую❤️

Круто! Нехай мрія стає досягненням❤️

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:04:00

Наталія Ольшевська, Дякую❤️

avatar
Анжеліка Горан
12.09.2025, 19:00:04

Вітаю вас✨️❤️ Це нереально круто, коли мрії здійснюються☺️

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:01:57

Анжеліка Горан, щиро дякую❤️

avatar
Ніка Цвітан
12.09.2025, 18:59:33

Нехай вам все вдасться)))❤️

Ксю Бадб
12.09.2025, 19:01:52

Ніка Цвітан, дякую❤️

Інші блоги
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше