Додано
08.09.25 21:33:33
Напишіть вірш..❤️✨
Напишіть у коментарях свій вірш, або свої думки як вірш. Моя знайома озвучить їх, а я закину їх у свою групу. Як вам ідея? Стосовно, коли саме, то я повідомлю.
Канал - ось тут вони будуть. Підписуйтеся, аби не пропустити. І дещо буде від мене цікаве для Вас..❤️✨
І, щоб поліпшити настрій на ніч, я вирішила виставити фото для Вас.

Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТи не бачиш, яка я древня?
Від початку земних часів.
Порахуй вже нарешті ребра –
Не з ребра Він мене створив.
Ні кісток не було, ні м’яса,
Ще земля не пізнала крок,
Коли десь з понад хмар узявся
Мого духу тугий клубок.
Мелені Матхевен, І Вам дякую. Підпишусь ❤️✨️✨️✨️
Ти – мов найстрашніша смерть моя.
Я тремчу, щоб випадково не зустріти
Тебе у натовпі, в кав’ярні чи в шляхах.
Погляд твій – то вічна сліпота,
Дотик твій – вогонь до самих кісточок.
Боюся тебе безумно,
Але так шалено прагну.
Ти ранив мене, розтоптав мої відчуття,
Та з тобою пекучий біль здавався солодким…
Мабуть, це є любов.
Ти – мов найстрашніша смерть моя.
І навіть осліпнувши чи згорівши до тла,
Я знов шукатиму тебе.
Яна Осман, Дякую за прекрасний вірш! ❤️✨ Підписуйтесь на канал, скоро буде там!❤️✨
Мов повна чаша з гефсиманським трунком
Ти спраглий, знаю. Пригуби хоч. Випий.
Зомлію я. Сп'янієш ти. Печаль дарунком
Між нами ляже. Змовч, щоб не збудити.
Як повня зійде, то зберуться душі
Покрадені до мене на гостину.
До півнів їм згодую своє суще
Й піду на берег русалчат зустріну
Покличуть може... Часом прірви не закрити.
А ні, то встигти б до схід сонця заблукати.
Собі я знаю- заважка, щоб жити.
А там ще зважують, мов залегка вмирати.
Мирося Мудрик, Дякую за прекрасний вірш! ❤️✨ Підписуйтесь на канал, скоро буде там!❤️✨
Червоні маки
Маки червоні квітнуть, чекають -
Без слів, без руху, без віри.
У свої спогади знов поринають,
Що до тла на руїнах згоріли.
Вони тягнуть свій цвіт аж до синього неба,
Пламеніють червоними барвами,
Їм окрім миру нічого не треба -
Вже все поле залите маками.
Оксана Зоря, Дякую за прекрасний вірш! ❤️✨ Підписуйтесь на канал, скоро буде там!❤️✨
Очі, в яких світло
Не карі вони, і не чорні,
А ті, в яких ніч розцвітає.
Де зорі не падають вічні,
Шепочуть: він любить, він знає…
Це очі не з тіла — з зізнання,
Що веде в мене самого.
Де я вже не я, а бажання —
Бути поруч. Без них я не можу...
Romul Sheridan, Хоч щось я поцупила у вас;))))
Це чудова задумка. Але є запитання, чи можна разом із віршем виставити посилання на соцмережі авторів? Це могло б дуже допомогти в просуванні їхньої творчості. Буду дуже вдячна за відповідь)
Ось мій вірш:
Осінь. Листя червоніє.
Осінь.
Листя червоніє. Розфарбовує парки. Пахне медом. Серце мліє. Відлітають журавлі.
У повітрі прохолода. Теплі, лагідні дощі. Це осіння насолода. Золоті, чарівні дні.
Заварю ранкову каву. Покладу на стіл книжки. Нехай вітер погортає паперові сторінки.
Вкрию плечі теплим пледом. І крізь тишу, залюбки, я писатиму натхненно читачам нові вірші.
Мелені Матхевен, Дякую Вам❤️
Вчора зустріли кохання,
таке, як схід сонця зрання,
ніжне й терпке,
поки маленьке і хитке,
але воно існує,
світ без емоцій дивує.
Такого ми вже не чекали,
але все ж у серці шукали.
Кохання — це не цілування,
букети чи нічні зітхання.
Це просто любов, ні про що,
і головне — іноді нема за що,
а ти кохаєш,
і чому — не знаєш.
Просто шепочеш: «Кохаю»,
а він тихо каже: «Не забуваю».
Мелені Матхевен, Дякую ❤️, в мене є збірка поезій в профілі, можливо, ще якийсь вірш припаде до душі❤️
Як важко жити людям, поміж бетонних плит,
Де їх ніхто не чує, байдужий їхній ритм,
І як кричить їх серце ніхто про то не знає,
Тут по можливості в ігри кожен свої грає.
Усі турбуються про себе, а не про ближніх,
Своя сорочка тілу ближча, що там не кажи,
Із поверху, що вище, не видно нижніх,
Хоча б одного співчутливого мені ти покажи.
Велике місто давить, рутиною воротить,
В ній втратиш ти себе хоча здобудеш щось,
Але це "щось" можливо життя твоє скоротить,
В певний день збагнеш, що навіть не жилось.
Можеш не кричати, ніхто й так не почує,
Твої проблеми лиш твої, ти вже з цим змирись,
Хвилі сердець людських важкий бетон блокує,
Ти краще все ж людиною поміж ляльок лишись.
Не будь подібний іншим, що втратили себе,
Не вчиняй як роблять інші, йди своїм шляхом,
Знай, що бачать кожен крок з висоти Небес,
Хоч би в темряві сховавася, а хоч би став птахом.
³'⁰⁷'²⁰²⁴
Elaren Vash, Мені дуже приємно)
Коментар видалено
Вітер губився в моєму волоссі:
Кохання було - чи це просто здалося?
Серце сумує... Не спиться, не пишеться,
Листя пожовкле між сторінок залишиться.
Я пам’ятаю, як гуляли під зорями:
Зв’язані душами, сплутані долями.
Цілунком ти ніжно торкався волосся...
Цього не було? Мені просто здалося.
Шайна Даймонд, ❤️✨
Осінь
Чому не хочу бачити і досі
Весь інший світ? Бо в ньому все живе.
А в мене осінь, в мене завжди осінь…
Ще не пожовкле листя в серці рве…
Іще живі квітки шмагає злива,
Чому не можу бути я щаслива?!
Не пустить осінь в серце щось нове.
Така моя історія проста…
Я знову йду знайомими дворами,
Де жоден ранок днем іще не став…
Бо до кінця не вигоїлись шрами,
Не зник ще біль, роздмуханий вітрами,
Що цілували десь його вуста …
Elaren Vash, Дякую! ♥️
І тиша, і зорі,
де вітер серед степу гуля,
і пісня, і гори,
дорога у світ за моря.
Там кінь піднімáє копита,
там клин журавлиний летить,
там серце не хоче спочити —
у бій, у надію, у мить.
Наталія Шепель, Чудовий вірш)
Не вмію вірші писати. Але ідея класна ❤️❤️❤️
Мелені Матхевен, (◕ᴗ◕✿)
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати