Додано
04.09.25 12:32:02
Годі вітати з новинкою!
Не хотів писати про це, але вже сил ніяких немає терпіти.
Я вас дуже прошу без капс-лока - годі писати "Вітаю з новинкою" під творами. От реально. Це якийсь спам, що не несе ніякої користі.
Я б не писав про це, але побачив, що любителі "вітати" пишуть це просто так, а твір навіть не переглядають.
Якщо немає часу / бажання читати твір, не читайте. Активність ради активності не потрібна.
Влад Муха
26
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРозумію про що Ви. З одного боку так, найбезцініший відгук - це відгук зі справжніми враженнями, якими спонукає поділитися прочитаний розділ. З іншого - ця традиція з вітаннями тягнеться ще з “бородатих” часів. Вітають з новинкою зазвичай колеги автори. Хтось з колег дійсно читає і ділиться враженнями з позиції читачів. Але здебільшого у письменників на це банально не має часу. Знайомих авторів зазвичай чимало, свою творчість також потрібно просувати, хатні справи, робота і т.д. Якщо коротше, оце привітання, авансова вподобайка, як своєрідний мінімум, що можна зробити, щоб підтримати колегу. Плюс кожен коментар дає змогу книзі хоч на трохи вистрибнути у стрічку “Обговорюють”, і стати ненадовго видимішою для частини потенційної аудиторії. Не знаю, як воно насправді, але у мене таке бачення. Розгорнуті коментарі зі щирими враженнями нічого не замінить. З іншого боку в прояві підтримки у вигляді побажання наче також нічого поганого. Хіба що можна його дещо урізноманітнювати, щоб не стандартною фразою, а трохи від себе. Але то вже на розсуд кожного.
Ви якісь дуже негативно настроєні❤️❣️❤️
Я аж посміхнулась. Пасивно-агресивний ви наш ❤️
Вітаю з новим дописом у вашому блозі!
Це просто підтримка) І не психологічна, бо ваш твір може попасти на першу сторінку в рубриці "активно коментують", а це означає, що його побачить багато людей. Тут це дуже важливо - бути видимим. Тобто, ці люди не себе демонструють таким чином) А взагалі, вас чекає ще багато моральних травм: "взаємні підписки" не читаючи і навіть лайки не читаючи)) Саме смішне, що це приносить користь, хоч і не приносить задоволення...
Коментар видалено
Будь-які коментарі під книгою просувають книгу. Тому дякуйте та насолоджуйтеся просуванням. Підтримка краще за тишу під книгою.
Діана Козловська, Вітаю з новинкою!
У ваших словах є логіка і трохи токсичності..) Я завжди намагаюся прочитати розділ, щоб залишити змістовний коментар, але, на жаль, не завжди маю на це час. Проте знаю, що деяким авторам навіть така підтримка дуже потрібна. Тому залишаю і змістовні, і з привітаннями, як виходить. Звісно погоджуюся, це може виглядати як спам. Я теж віддаю перевагу змістовному коментарю чи хоча б сердечки, це краще. (Можливо авторам робити помітки щодо цього?)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати