Два місяці на Букнеті

Сьогодні маю маленьку радість — уже два місяці, як я почала публікувати свої твори у спільноті Букнет.

І знову хочу підвести невеликі підсумки:

90 підписників. Вау! Навіть не очікувала. Це стільки людей зацікавилися моєю творчістю, підтримують мене і надихають писати далі.

12 творів (10 завершених і ще 2 добігають фіналу).

За цей час я отримала 3 рецензії, 2 рекомендації від інших авторів та кілька гарних коментарів. І це для мене справді дуже важливо.

Так, мої історії не надто об’ємні за мірками Букнету, навіть дрібні, але в кожній є часточка моєї душі. Усі вони — частково автобіографічні, хай це буде лише одна фраза чи маленький епізод із життя.

Я безмежно вдячна всім, хто підтримує мене тут.

Особливо тішить, що навіть невеликі книги знаходять свого читача:

60 прочитань має «Походеньки кота під час війни» (усього 4 сторінки!) та «Лист до матері» (5 сторінок).

А «Де живе тиша…» уже набрала 500 прочитань на 50 сторінках.

Ще трохи статистики:

«Резервуари» тримають позицію #30 в жанрі Антиутопії.

Я також написала 5 рецензій на твори інших авторів — і це був дуже цікавий та корисний досвід.

 

Плани на майбутнє

З 1 вересня починаю викладати нову книгу. Це буде щось більш масштабне й грандіозне. Моя 13.( Люблю цей номер)

Ось невеликий тізер:

 «Ніч. Самотня квартира, лише годинник своїм цоканням розтинає тишу.

У тьмяному світлі він тримає старе фото й шепоче до нього слова, які чує тільки темрява.

„Я мушу випалити тебе зі свого серця… або згоріти разом із цим вогнем“.

Він цілує знімок і ховає його. Завтра, на світанку, він знову повторить свій ритуал».

 

Це буде детективний роман із життєвими ситуаціями та любовними лініями. І я сподіваюся, що він стане значно більшим за обсягом, ніж усі мої попередні історії.

Також пам’ятаю свою обіцянку розповісти більше про себе, коли набереться 100 підписників (залишилось зовсім трішки ).

А далі — писати, писати і ще раз писати. У мене є кілька задумів для майбутніх історій, і, можливо, з’являться продовження деяких уже написаних книг.

 

 А що ви думаєте про всі ці мої плани?

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марті Отем
23.08.2025, 13:50:26

Вітаю! Ще більше успіхів та натхнення!❤️

avatar
Ньюбі Райтер
23.08.2025, 12:48:51

Вітаю!! Натхення і успіхів!!!

avatar
Еллі Гарус
23.08.2025, 10:32:32

Успіхів та творчої наснаги ✨✌

avatar
Lanselina
23.08.2025, 08:33:51

Щиро вітаю!! Успіхів і натхнення ❤️

avatar
Карина Чумак
22.08.2025, 23:18:42

Вітаю!

avatar
Лірія Маєр
22.08.2025, 22:58:29

Вітаю ❤️
Успіхів у творчості))

avatar
Ольха Елдер
22.08.2025, 20:57:19

У вас чудові успіхи! Продовжуйте творити із наснагою ✨✨✨

Яніна Фенікс
22.08.2025, 21:48:04

Ольха Елдер, Дуже вдячна

avatar
Lady Darkness
22.08.2025, 21:26:20

Вітаю з таким досягненням.

avatar
Лана Жулінська
22.08.2025, 21:04:43

Вітаю! Хай досягнення збільшуються, циферки збільшуються, натхнення не зникає)))

avatar
Ріна Март
22.08.2025, 21:03:39

Хай усі Ваші плани збудуться

Вітаю! Успіхів Вам і багато щирих читачів!)

Показати 2 відповіді

Janina Feniks, Дякую дуже)

avatar
Ася Рей
22.08.2025, 20:45:28

Я вдячна) за цей пост! Дуже цікаво прочитати про процес написання. Особливо сподобалася думка про те, що 'іноді надихає писати далі 90 відмов, ніж 10 схвалень'. Чекаю на вашу нову книгу і бажаю натхнення!

avatar
Емілія Блеквуд
22.08.2025, 20:28:59

Вітаю❤️
Успіхів вам❤️

Яніна Фенікс
22.08.2025, 20:44:47

Емілія Блеквуд, Дякую

avatar
Шепіт Місяця
22.08.2025, 20:35:04

Вітаю Вас із чудовим результатом та бажаю Вам досягти ще більшого)

Яніна Фенікс
22.08.2025, 20:44:06

Шепіт Місяця, Дякую, навзаєм

avatar
Мрія Чарівна
22.08.2025, 20:16:26

Вітаю, це чудові результати)

Яніна Фенікс
22.08.2025, 20:42:53

Чарівна Мрія, Дякую

avatar
Ромул Шерідан
22.08.2025, 20:08:08

Вітаю Вас з досягненнями. У Вас прекрасний старт. Твори — чудові. Глибокі й цікаві. Бажаю багато читачів, підписників й нових досягнень. Залюбки читаю й читатиму Ваші твори.✨✨✨

Яніна Фенікс
22.08.2025, 20:42:41

Romul Sheridan, Дякую, особливо за те що читаєте.

Інші блоги
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Щось змінюється...
— Ти що, й справді гадаєш, що подобаєшся всім? — Угу, — Влад нахилився до її вуха і прошепотів: — Видають дрібниці. — Ну і які ж? — Ліза криво всміхнулася і склала руки на грудях. — Наприклад, ти не просиш
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше