Мітку 18+ на книзі нарешті виправдано :-D

...і сталося це сьогодні вночі.

Вітаю, шановні читачі! З новим блогом, з новим щастям, з омріяною тією самою сценою, яку найтерплячіші з вас чекали протягом 250+ сторінок книги :-D

Як я вже зазначала в коментарях до допису-сповіщення у себе в ТГ, це вийшло випадково. Мали просто поговорити, але... Вийшло інакше. Зовсім інакше. Та ще й з таким рівнем чуттєвості та відчуття "Корвейне, ти ж наша лапонька", що аж мені самій подобається ^_^

— Я настільки за тебе злякався… — хрипко промовляє Корвейн, поки мій поцілунок затримується на скроні, — що страх помилитись виявився… неважливим.

Ледве втримуюсь від усмішки, розуміючи, наскільки це насправді важливо для цілителя. Натомість нарешті дістаюся його вилиці. Разом із губами торкаюсь шкіри і язиком — і відчуваю солонкуватий присмак.

Моє серце завмирає вдруге — тепер вже від підтвердженої здогадки.

— Все виявилось… неважливим, — він трохи повертає голову, і останнє слово промовляє мені майже в губи. Повільно. Приречено. А наступної миті, різко вдихнувши, перехоплює мої руки за зап'ястя та стрімко відхиляється назад.

Тягне мене за собою.

На себе.

Тож, можна з повною впевненістю стверджувати, що тепер еротика у книзі "Випробування коханням" є. І буде ще. Адже це - кульмінація, ще не фінал.

І якщо ви достатньо терплячі, щоб читати таке витончене знущання витриманий психологічний slowburn, але ще не знайомі з цим твором - запрошую ;) Це довгий шлях, але він того вартий, як на мене.

Дякую за увагу, бережіть себе!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аліна Скінтей
22.08.2025, 13:00:24

250 ст тут хто ще терплячий, читачі чи авторка?)))) стільки чекати на таку сцену)))

Показати 5 відповідей
Анні Флейм
23.08.2025, 00:02:59

Аліна Скінтей, О, так))

avatar
Ольха Елдер
22.08.2025, 13:26:22

Персонажі доволі самостійні особистості)) Ми можемо тільки записувати переказ їх автобіографій)) ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Ольха Елдер
22.08.2025, 15:33:52

Анні Флейм, ❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
22.08.2025, 11:04:48

Розумію ваші почуття)))

Анні Флейм
22.08.2025, 11:06:02

Чарівна Мрія, Кожен раз, як вперше :-D
Хоча все своє творче життя пишу не за планом, але не можу не дивуватися, як час від часу персонажі поводяться зовсім не так, як від них очікуєш))

avatar
Дієз Алго
22.08.2025, 10:23:49

Я терпляче чекаю завершення... терпляче, я сказала!))

Показати 3 відповіді
Анні Флейм
22.08.2025, 11:04:48

Дієз Алго, Нагулюєте апетит :-D

Інші блоги
Він силою привіз її в свій дім, а вона…
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше