Чому ми боїмося почати?

Усім привіт!❤️✨

Блог 14

 

У твоїй підсвідомості закрадається думка про будь-що й навіть про "Творчість", але є одна банальна річ, яка заважає: "А раптом не вийде?"

Чи було у Вас таке?

От ми завжди боїмося почати щось із елементарного, простого. Руки тремтять, серце калатає. Здавалось життя стало гіршим.

Та насправді це наші думки. Ми обираємо краще думати про те, що не вийде, щоб знати наперед наслідки. А якщо у Вас вийде, то що далі будете робити? Продовжуватимете далі боятися? Ми вважаємо, ще не варті того над чим починаємо працювати.

Текст гарний, вдалий. Ідея цікава, інтригуюча, але все одно не подобається. Хочеться викреслити. Тільки це сумніви.

А те, Ви боїтеся почати - жахливе становище, воно до біса лякає, від чого стає моторошно по тілу: "А раптом нікому не сподобається? Може мене ніхто не почує, я ж не маю соціальних мереж? І так далі...

Цих думок безліч, незліченна кількість - вони Вас не варті. Ви не повинні боятися почати щось нове чи йти вперед. Ви повинні цікавитися, експериментувати, щоб вийти з того кола, де думки перемагають у битві.

І задайте собі питання: "А якщо вийде? Раптом те чого я боялася вийшло навпаки, і ті думки були просто Вашою ілюзією?" Що Ви скажете після цього?

І тоді Ви збагнете, що думки просто навіяні Вами (не кимось як зазвичай буває, а саме Вами).

Не бійтеся йти новими шляхами. Прагніть нового і кращих шляхів для самих себе, бо Ви варті сяяти як зірка, а не згасати як свічка. ❤️✨

Довгий текст вийшов, але якщо Ви дочитали до кінця - я дякую Вам!❤️✨

Що Вам хочеться почути далі?

З Вами Мелені Матхевен!❤️✨

Люблю та обіймаю!❤️✨ 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
18.08.2025, 16:57:05

Є таке. Трохи перебуваю в паузі. Щось в голову нічого путнього не йде. Я б наважився, але нізчим))

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
18.08.2025, 17:37:39

Romul Sheridan, Розумію на все потрібен час..❤️✨

avatar
Маленька Мія
18.08.2025, 16:24:10

❤️✨

Мелені Матхевен
18.08.2025, 17:12:24

Маленька Мія, ❤️✨

avatar
Шепіт Місяця
18.08.2025, 16:07:56

В мене бувають такі моменти, коли доходжу до якось важливого моменту в книзі, який потрібно максимально гарно описати. Я тоді довго не можу наважитися писати далі книгу, бо боюся все зіпсувати(

Мелені Матхевен
18.08.2025, 17:12:07

Шепіт Місяця, Не бійтеся! Знаю, що так страшно буває зіпсувати усе, що здається все йде нанівець. Але Ви повинні йти вперед та писати кінець, яким би він не вийшов!❤️✨

avatar
Lady Darkness
18.08.2025, 15:51:53

Я теж хочу писати і боюся. Одного разу вже зламалася духового пишучи в букнеті, бо не було реальної підтримки від читачів.

Мелені Матхевен
18.08.2025, 15:57:31

Юлія Хемс, Її можна так назвати й не буде. Та чи варто Вам відкладати на інший день? Спробуйте! Ми автори - Вас підтримаємо!❤️✨

Тож не чекайте на те, що будуть читачі, бо коли чекаєш воно не буде так як думаєте Ви!❤️✨

Тому вперед!❤️✨

avatar
Тая Бровська
18.08.2025, 14:53:44

Гарний блог!)

Показати 2 відповіді
Тая Бровська
18.08.2025, 15:25:31

Мелені Матхевен, ❤️✍️❤️

avatar
Лана Рей
18.08.2025, 14:52:03

Дякую за гарний блог ❤️❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
18.08.2025, 15:21:24

Лана Рей, Дякую, моя люба!❤️✨

avatar
Анна Лір
18.08.2025, 14:55:46

Я дуже рада, що змогла подолати страх і викласти щось на Букнет) Одразу з'явилось ще більше ідей для наступних творів. У вас завжди дуже цікаві і корисні блоги, дякую♥️ Можливо, далі поділитесь порадами, як не порівнювати себе з іншими, а бачити власні сильні сторони? Бо іноді бачиш якогось успішного автора, і одразу виникає думка, що варто, мабуть, все робити точно так, як він, щоб досягти успіху) А якщо в мене не так, то значить в мене направильно. Але підозрюю, що воно не так працює насправді)

Мелені Матхевен
18.08.2025, 15:21:04

Анна Лір, Ох, це буває навіть у мене. Це нормально. І означає, що Ви прагнете більшого.. але дякую, я обов'язково про це напишу!❤️✨

Я дуже щаслива, що Вам подобаються мої блоги! Дякую!❤️✨

Інші блоги
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше