Про що моя книга «резервуари»

У нашому житті є події, що мають докорінний вплив на нас. Вони стають відправними точками нашого шляху. І навіть не так важливо, чи ти був свідком особисто, чи побачив усе по телевізору, чи натрапив в інтернеті на старі записи. Такі події змінюють тебе, торкаються серця й формують ту людину, якою ти є.

Саме про такі емоційно насичені й значущі історичні моменти ця книга. https://booknet.ua/book/rezervuari-b439996. Багато з них сильно вплинули на мене, і я захотіла їх пригадати — ніби знову прожити.  Так і виникла ця фантастична пригода, з мандрами у часі.

Розповім, мабуть, лише про один, але для мене він був особливо важливим.

У школі вчителька попросила назвати найгіршу та найкращу постать в історії. З «найгіршими» проблем не було — кандидатів виявилося чимало. А от із людиною, яка справді робила добро для багатьох, виникли труднощі. Я назвала трьох: Папу Йоана Павла ІІ, матір Терезу та принцесу Діану. І ніхто в класі не знав, хто це. Але всі чудово знали, хто такий Гітлер.

Той момент став для мене переломним у власному розвитку. Можливо, сьогодні моя відповідь була б іншою, але тоді саме вона поклала початок певним подіям і досвіду, які я отримала у своєму житті.

А чи є у вас події, які змінили вас?

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вадим Івахнюк
12.08.2025, 10:16:16

Проблема в тому що хороше розгледіти важко , в той час як погане легко— бо вона явне справжнє і натуральне . Воно без прикрас і таке яке є ( погане) а хороше чи добре чи ще купа синонімів до цього поняття нажаль має дуже розмиті контури . Просто робити добро чи щось хороше замало . Сам Господь Бог не вгодив людямі був розп'ятим. Тож це і пояснює чому всі знають Гітлера і не знають натомість Павла , Терезу чи Діану.

avatar
Ромул Шерідан
12.08.2025, 10:09:20

Це дуже цікаво. Дійсно, ми заточені на щось погане. А хороше залишається в тіні. Три кандидати з історії — доречні. Їх є багато й навіть наших українських. Мати Тереза досить суперечлива постать, але загальний вайб про себе залишила хороший. Ваша книга — глибока й має, мені здається, потенціал на кілька інтерпретацій сенсів. Хоча, може я помиляються бо не дочитав до кінця. Успіхів Вам у творчості. Чекаю на інші глибокі твори.

Інші блоги
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Щось змінюється...
— Ти що, й справді гадаєш, що подобаєшся всім? — Угу, — Влад нахилився до її вуха і прошепотів: — Видають дрібниці. — Ну і які ж? — Ліза криво всміхнулася і склала руки на грудях. — Наприклад, ти не просиш
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше