День Перемоги

Якби ми святкували День Перемоги?

Щоб ви сказали в пам'ять про загиблих воїнів?

 

Я спокійно підійшла в центр, навіть не повернула голову в їхній бік, набрала духу і промовила:

 

Сьогодні ми прийшли сюди вшанувати пам'ять про загиблих воїнів.

Я бачу багато воїнів, для яких це свято з сльозами на очах, бо позаду мене лежать їхні побратими, брати по зброї, брати по крові.

 Лежать ті, хто склали свої голови, щоб ми могли жити далі.

Жити в мирі і злагоді.

Про що вони мріяли в останні хвилини свого життя, на що сподівлися? Як ми віддячили їм за цей подвиг?

Їхні одинокі душі літають над головою, їхні поранені серця, що не знали любові, їхнє життя, що закінчилося на полі битви.

Ми з вами живемо, щоб їхні мрії стали реальністю, щоб їхні сподівання здійснилися. Ми маємо схиляти свої голови перед ними, приклонивши коліно, дякувати за те що живемо в мирі.

Пам'ятати, цінувати, шанувати. А ще шукати в своїх серцях тепло і любов, відкривати їх для всіх. Нехай цвітуть Іриними над їхніми могилами, як данина за їхній подвиг

.

https://booknet.ua/reader/korporacya-monstrv-sapfrov-gori-b439345?c=4793950&p=1

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
12.08.2025, 02:27:11

Немає тих слів, щоб висловити подяку нашим героям. Вірю в перемогу. Нашу. Українську. Коли настане цей день — переможний мир належитеме їм — нашим захисникам. Не тільки, як доконаний факт, а як стан. В усіх сенсах. Героям Слава!

Інші блоги
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше