Додано
03.08.25 18:00:22
А ви знали, що Колобка таки з'їв вовк?
Я почала вигадувати історію «Острів розбитих спогадів» як казку навпаки. І тут мені в голову прийшла ідея: а що, якщо Колобок стане Колом? А лисицю будуть звати Сабріною?
Я почала розвивати сюжет.
Вовк втік з дому, але його спіймали слуги лисиці. Серед них був ведмідь.
А до цього той самий ведмідь особисто привів Колобка на службу до старого лиса і познайомив його з молодою лисицею. Того зробили начальником її охорони.
А потім лисиця, Колобок і вовк зустрілись на закритому острові, де й розпочався любовний трикутник. Але навряд чи натовп голодних хижаків просто так залишить шматочок булки на тарілці...
Ваша улюблена авторка,
Olha Alder ღ
Телеграм-канал "Вільхова садиба" (там можна забрати стікери!))
Ольха Елдер
358
відслідковують
Інші блоги
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Друзі, сьогодні діє знижка на мій бестселер - "Дитина для колишнього"! Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі) Різниці
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк була малою питала маму: куди Колобок діває обличчя, коли катиться? У мене 2 вищіх, я досі не знаю відповіді на це питання.
Crown Horror, Ніколи не замислювалась... Щодо канонічного Колобка це дійсно питання. А щодо мого, то притуляється обличчям чи на груди жінці, чи на грудну клітку чоловіку, поки летить спиною вниз у прірву
а дідусь з бабусею продавали наркоти...чи вирощували травку. Бо як у них ще булка ожила
Jane Doe, Ой-йо... Там багато і буде ще) Але старанно через день виходять оновлення)
Ох як закрутили. Я уже уявляю колобка типовим бедбоєм, а Вовка в окулярах і акуратній кроватці) треба іти розбиратись)))
Мельська Наталі, ❤️❤️❤️
Дуже цікаво)) Лисичка хтиво дивиться))))
Чарівна Мрія, ❤️❤️❤️
Колобок має вигляд веселого будівельника :)
Сергіель Краель, Це йому тут так пощастило))
ʘ‿ʘ Той випадок, коли нічого не зрозуміла, але дуже цікаво(✿^‿^)❤️❤️❤️
Тея Калиновська, ♥️♥️♥️ Можете залишатись з нами))
Я навіть з натяками тільки Колобка впізнала)))
Olha Alder, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати