Додано
31.07.25 16:26:28
Останній Розділ. Крапка.
Сьогодні я нарешті змінила статус книги на "Завершено". Хоч отанній розділ був написаний ще раніше, та я все не наважувалась поставити, ту саму, останню крапку в своїй першій історії.
Насправді дивне відчуття.) Ти наче стоїш у серці бурі, яка вже стихла...
Макс і Емма. Вони далеко не ідеальні, але такі справжні. Їхні голоси звучали в мені досить довгий час. Я пережила з ними все: страх, пристрасть, біль, надію. А тепер... відпускаю.
Чи важко прощатися? Дуже... Але я знаю - ця крапка не остання. Бо попереду ще так багато історій, які чекають свого часу.
Дякую за вашу підтримку та коментарі, які зігрівали моє серденько.❤️?❤️
https://booknet.ua/book/oderzhimii-b438319
ТЕТЯНА РОМАНОВА
51
відслідковують
Інші блоги
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
25.06.2026 року Дорогий ШІ! Пишу тобі вдруге. Не тому, що за цей рік я раптом перестав тебе боятися. І не тому, що навчився жити у світі, де ти вже не гість, а повноправний мешканець. Просто, здається, наша розмова не закінчилася. Тоді
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМоє серце розбите??
Яна Кузьменко, Вже вдруге відкладаю нову історію, яку починала писати одночасно з "Одержимим", і все заради продовження... Сама усвідомила, що не жити мені спокійно, якщо не допишу)))
Ідеї є, знайти б ще час...
Вітаю ше раз із завершенням! Дуже сподівалась, що буде продовження, але з вашого допису бачу, що мабуть ні. Це, звісно, дуже сумно, бо мені хотілося більше почитати саме про цих героїв. Але сподіваюсь, ви тоді порадуєте нас новими книгами з іншими не менш цікавими персонажами. Було би дуже цікаво дізнатись про ваші творчі плани♥️
Анна Лір, Дякую за ваш відгук) ❤️ надзвичайно приємно знати, що ця історія залишає слід в серці..
Щодо продовження.. я вагаюсь.. Адже від самого початку ця історія мала завершитися тільки так (в моєму розумінні). Але тепер навіть не знаю. Макс та Емма не йдуть з моєї голови.)))
Зараз працюю над іншою книгою. Вона дещо відрізняється за стилем, так як я ще в пошуку свого жанру.. Хоча, мушу зізнатися, що після ваших коментарів, я серйозно задумалася саме про Dark-рамани)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати