Не Прогортай!!!!

Я тобі зараз таке скажу, що твій чай охолоне, а серце — навпаки.

* На Букнеті вийшов 4 РОЗДІЛ «Воїтельки для проклятого»!
Так. Той самий, після якого захочеться обійняти подушку, уткнутись у неї обличчям і сказати:
«НЕ ТАКИЙ Я СОБІ ФЛЕШБЕК УЯВЛЯЛА!!!»

* Трошки про атмосферку:
– ніч
– кров
– каяття
– ім’я, яке не рятує
– і, звісно, він

________(НУ, ВИ ЗНАЄТЕ)_________________

А тепер, без спойлерів?
Ні. Не буде без спойлерів. Бо я — це я.

«Обіцяй… захистити кронпринца…»

*  Після цієї фрази я сама собі поставила оцінку "за жорстокість" — 11 з 10.
І випила ще одну каву. І написала ще одну сцену. І зрозуміла: все, назад дороги нема.

Бо цей розділ — це не просто ще один розділ. Це ключ.
До минулого.
До болю.
До Вейлсі.
До того, чому вона взагалі там, у тій фортеці, у тому псевдо-тілі, з тими шрамами.

*  А хто ще не читав? Слухай. Це вже твоя драма. Бо ти ще не в темі, а тим часом:
– Реанорці вже наступають,
– туман уже повзе стінами,
– і її ім’я більше нічого не означає.

*  І головне — п'ятий розділ уже на підході.
Він буде тихий.
Темний.
І з ним.

_______(ДІЛЮ БЛОГ)_________________________
До зустрічі в історії,
твоя офіційна постачальниця напруги
Іва Дюваль

#воїтелькадляпроклятого
#новийрозділ_випалює
#івописала_а_ви_виживайте
#реанорці_йдуть
#не_читав_не_жалій_бо_буде_пізно

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ася Рей
28.07.2025, 16:07:57

Оце так анонс! Відчувається, що розділ буде просто розривний. Ваші слова про атмосферу та ключовий розділ, від якого немає шляху назад, неймовірно інтригують! "Зажорстокість" 11 з 10 – це вже знак якості. Біжу читати, щоб не проґавити цей "ключ" і повністю зануритися в драму!

Іва Дюваль
28.07.2025, 16:11:54

Ася Рей, Дякую! Не спотикнітся там... Жесть як скелясто-слизько.

avatar
DEKLIN
28.07.2025, 14:37:26

біжу житати

Показати 3 відповіді
Іва Дюваль
28.07.2025, 15:35:03

DEKLIN, Ну ти даєш)

avatar
Тея Калиновська
28.07.2025, 14:35:29

❤️❤️❤️

Показати 10 відповідей
Тея Калиновська
28.07.2025, 15:06:12

Іва Дюваль, (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)

avatar
Лірія Маєр
28.07.2025, 14:45:07

♥️♥️♥️

Іва Дюваль
28.07.2025, 14:53:36

Лірія Маєр, Дякую)

❤️❤️❤️

Іва Дюваль
28.07.2025, 14:39:04

Вікторія Ляховець, Дякую)

avatar
Єва Лі
28.07.2025, 14:38:27

Заінтригували. Додала в бібліотеку❤

Інші блоги
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
В останній потяг з Фм « Райдужні сторінки »
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Зі святом
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше