Додано
25.07.25 18:41:10
Давайте поговоримо про те, що вас надихає творити?
Що змушує вас відкривати свою душу та вивільняти фантазію?
Мене, наприклад, завжди надихає музика. Особливо коли пишу — без неї я просто не можу працювати. Вона створює потрібний настрій, допомагає зануритись у атмосферу сцени, відчути героїв.
Ще мене надихають фільми, а особливо — актори. Інколи достатньо подивитись на когось у кадрі, щоб у голові народилась сцена, а потім з неї — ціла книга.
Так, усього два пукнтики. Але саме вони дають мені справжній настрій для творчості))
Ева Вітер
53
відслідковують
Інші блоги
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТеж так само. Фільми, музика з них, актори. Одній я навіть завдячую цілою серією книг))
Підписався, доречі)
Ева Вітер, Ось їй ☺️ https://booknet.ua/blogs/post/402274
історії... різні історії, котрі даано розповідали мені. А може і не мені а просто так дорослі говорили а я своє вухо там тримав)
Руслан Баркалов, Тобто ви пишете на основі реальних подій?
Я обожнюю такі книги й фільми — усе, що не вигадане.
Музика!!! Створює і настрій, і потрібний фон для всього того, що проноситься в уяві. Фільми і актори теж, ну і прочитані в минулому книжки допомагають краще розуміти і розвивати власні сюжетні лінії. А ще іноді присниться щось таке, що дуже добре запам'яталося і теж може в майбутньому стати сировиною для історії))) На Вас підписка вже ✓
Шайна Даймонд, Чудово, коли натхнення приходить від усього, що бачиш навколо.
Дякую за підписку)
Взаємно підписалась
Я буквально сьогодні зробила блог про те, як історія іншої авторки наштовхнула мене на створення власної)))
Теж без музики не уявляю процесу творчості)
З мене підписка
Ооо... У мене без музики... Але моя подруга, завжди, ЗАВЖДИ, вмикає щось на фоні. з текстом, так швидко, що взагалі мізки рвонули б, просто від слухання, а вона при цьому спокійно, СПОКІЙНО, писала книги, а тепре, коли більше не пише, звіти для роботи. І прикінте, вона, яка одночасно слухає, муркотить текст пісні, в якій слова швидші за звук, говорить с кимось і пише звіт, при цьому в ньому жодної помилки, чи слова з пісні... Я з неї шокєююю.
ПС. Я на вас підписалася) Удачі вам! Іва рада буде з вами дружити!
Іва Дюваль, Завжди будь-ласка)))
Абсолютно усе. Навіть блоги на цій платформі. Зараз я працюю над книгою яка основана на таких блогах. Не впевнена що вона вийде на букнеті. Але це буде трилер.
Олесь Король, Вам пощастило, якщо ваше натхнення може з’являтися будь-де — тоді муза ніколи не пропаде.
У мене ж бувають моменти, коли немає бажання писати зовсім. Музика набридає, фільми не хочеться дивитися, і, здається, нічого не надихає.
Але якщо ти вмієш черпати натхнення з різних джерел — з життя, з емоцій, з людей навколо — тоді творчий процес стає набагато легшим)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати