Давайте поговоримо про те, що вас надихає творити?

Що змушує вас відкривати свою душу та вивільняти фантазію?

Мене, наприклад, завжди надихає музика. Особливо коли пишу — без неї я просто не можу працювати. Вона створює потрібний настрій, допомагає зануритись у атмосферу сцени, відчути героїв.

Ще мене надихають фільми, а особливо — актори. Інколи достатньо подивитись на когось у кадрі, щоб у голові народилась сцена, а потім з неї — ціла книга.

Так, усього два пукнтики. Але саме вони дають мені справжній настрій для творчості))

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Сергій Брандт
25.07.2025, 22:56:54

Теж так само. Фільми, музика з них, актори. Одній я навіть завдячую цілою серією книг))
Підписався, доречі)

Показати 4 відповіді
Сергій Брандт
27.07.2025, 00:26:45

Ева Вітер, Ось їй ☺️ https://booknet.ua/blogs/post/402274

avatar
Руслан Баркалов
25.07.2025, 22:09:48

історії... різні історії, котрі даано розповідали мені. А може і не мені а просто так дорослі говорили а я своє вухо там тримав)

Ева Вітер
26.07.2025, 08:37:00

Руслан Баркалов, Тобто ви пишете на основі реальних подій?
Я обожнюю такі книги й фільми — усе, що не вигадане.

avatar
Шайна Даймонд
25.07.2025, 23:43:50

Музика!!! Створює і настрій, і потрібний фон для всього того, що проноситься в уяві. Фільми і актори теж, ну і прочитані в минулому книжки допомагають краще розуміти і розвивати власні сюжетні лінії. А ще іноді присниться щось таке, що дуже добре запам'яталося і теж може в майбутньому стати сировиною для історії))) На Вас підписка вже ✓

Ева Вітер
26.07.2025, 08:32:28

Шайна Даймонд, Чудово, коли натхнення приходить від усього, що бачиш навколо.
Дякую за підписку)
Взаємно підписалась

avatar
Мрія Чарівна
25.07.2025, 23:04:04

Я буквально сьогодні зробила блог про те, як історія іншої авторки наштовхнула мене на створення власної)))

Теж без музики не уявляю процесу творчості)

З мене підписка

avatar
Іва Дюваль
25.07.2025, 18:49:07

Ооо... У мене без музики... Але моя подруга, завжди, ЗАВЖДИ, вмикає щось на фоні. з текстом, так швидко, що взагалі мізки рвонули б, просто від слухання, а вона при цьому спокійно, СПОКІЙНО, писала книги, а тепре, коли більше не пише, звіти для роботи. І прикінте, вона, яка одночасно слухає, муркотить текст пісні, в якій слова швидші за звук, говорить с кимось і пише звіт, при цьому в ньому жодної помилки, чи слова з пісні... Я з неї шокєююю.

ПС. Я на вас підписалася) Удачі вам! Іва рада буде з вами дружити!

Показати 7 відповідей
Ева Вітер
25.07.2025, 22:21:27

Іва Дюваль, Завжди будь-ласка)))

avatar
Олесь Король
25.07.2025, 19:46:40

Абсолютно усе. Навіть блоги на цій платформі. Зараз я працюю над книгою яка основана на таких блогах. Не впевнена що вона вийде на букнеті. Але це буде трилер.

Ева Вітер
25.07.2025, 21:49:17

Олесь Король, Вам пощастило, якщо ваше натхнення може з’являтися будь-де — тоді муза ніколи не пропаде.
У мене ж бувають моменти, коли немає бажання писати зовсім. Музика набридає, фільми не хочеться дивитися, і, здається, нічого не надихає.
Але якщо ти вмієш черпати натхнення з різних джерел — з життя, з емоцій, з людей навколо — тоді творчий процес стає набагато легшим)))

Інші блоги
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Морок в усіх на очах
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше