Рецензія для марафону.

Ще одна спроба написати “правильну” рецензію для марафона  https://booknet.ua/blogs/post/363457 

Сьогодні  я прочитала книгу Сергія Брандта “Місія для двох” https://booknet.ua/book/ms-dlya-dvoh-b438832 Це  детективне оповідання, яке складається з кількох місій. Два героя - Меліна і Бонд. Це ніби зустріч “її звали Нікіта” і “Агента 007”. Перша  глава розкриває нам історію становлення Меліни, як агента. А далі спільні місії, які мають спільні  між собою деталі, тому сюжет складається дуже гармонійно. І остання глава, це просто вишенька на торті. Погляд на час після місій, завдань. Тут автор шикарно розкрив почуття, на які раніше були лише натяки. 

Трохи гумору, трохи романтики, трохи пригод, трохи небезпеки. У всьому є міра і межа, і я отримала чудовий коктейль, яким насолоджувалась при читанні. Особливо хочу відмітити, що я, яка не знаюся на автомобілях, з великим задоволенням читала всі ці “машині штучки”.  І є поганий хлопець, і є покарання, саме покарання, а не вбивство.

Загалом мова написання суха, жорстка і знаєте в цьому є її шарм. Мені було цікаво і легко читати.

Що до завдань, дуже порадувала,  що  місії відбуваються  в Україні.

“ Це - Дніпропетровськ, тут усе пастка”, “якщо щурі з бейджиками КДБ стріляй двічі” - ну це просто шедеври. ( Ой вибачте, спойлер)

І наостанок скажу, я не любитель детективів такого плану, але  мені було замало. Хотілося читати далі, про нові місії та сутички. І трохи не вистачило розповіді про Бонда, як про Меліну в першій главі.  Але в цілому враження від книжки дуже позитивне. Однозначно рекомендую до читання.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Гищак
25.07.2025, 06:57:30

Джеймс Бонд в Україні радянської епохи? То цікаво).
Щурі з бейджиками КДБ - це не спойлер, а акцент, який привабить читачів.

avatar
Ромул Шерідан
24.07.2025, 23:46:26

Дуже гарний відгук! Вітаю!

avatar
Сергій Брандт
24.07.2025, 23:34:04

Доречі, раджу подивитися ще й кіно з Меліною) https://uaserials.com/5454-007-tilky-dlya-vashyh-ochey.html

avatar
Сергій Брандт
24.07.2025, 23:18:46

Дякую за рецензію, дуже приємно❤️❤️❤️

Чудова рецензія ❤️❤️❤️Не читала книгу, але є в бібліотеці

Інші блоги
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Щось змінюється...
— Ти що, й справді гадаєш, що подобаєшся всім? — Угу, — Влад нахилився до її вуха і прошепотів: — Видають дрібниці. — Ну і які ж? — Ліза криво всміхнулася і склала руки на грудях. — Наприклад, ти не просиш
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше