Коли герої самі собі вигадують роман...

Останніми днями писання повністю захопило мій час і простір. Я навіть чайник гріла двічі поспіль і забувала, навіщо зайшла в кімнату. Бо — нова книга. Ідея свіжа, зухвала, амбітна: легка фантастика, мандрівки в часі до важливих історичних подій, створення ілюзії присутності — без любовних драм і поцілунків під дощем. Я ж не роман хотіла написати!

Та мої герої, схоже, мають на це свої плани. Вони почали дивитися одне на одного трохи… занадто довго. Діалоги раптом стали надто м’якими, погляди — глибокими. І ось уже між рядками з’являється щось, чого я взагалі не закладала в сюжет. Вони, здається, самі собі вибудовують любовну лінію.

І тепер я стою на роздоріжжі: дозволити їм іти своїм шляхом чи обломати всю цю романтику ще до першої чашки кави?

А я ж так щиро хотіла написати «не любовний роман»…

Що порадите: дати їм шанс чи тримати фантастичну дисципліну. 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Світлана Фоя
23.07.2025, 15:21:56

Думаю, що їм варто дати самостійно будувати стосунки )

avatar
Нік нейм
23.07.2025, 08:43:35

Додайте книгу в блог і зробіть її клікабельною, так люди одразу будуть переходити на книгу. Можна ще якусь картинку, для кращого ефекту.
Якщо потрібна допомога, можете подивитися, як це зробити у моїх блогах.

Яніна Фенікс
23.07.2025, 10:48:08

Нікнейм, Я ще не почала викладати цю книгу.

avatar
Ріна Март
23.07.2025, 09:10:01

Дозвольте їм рухатися туди, куди вони хочуть)) У мене теж так було, дуже неочікувано героїня закохалась в другорядного персонажа, поки головний герой ловив гав)) Прийшлося писати додаткову книгу)))

avatar
Аріда Демоніар
23.07.2025, 06:44:28

Краще їм не перечити, бо перетворяться на примхливих, а там недалеко до злих і невдоволених і почнуть влаштовувати бунти.

avatar
Маленька Мія
23.07.2025, 01:53:40

Я думала книги тільки так і пишуться) Коли життя за вікном зупиняється, а за пером оживає)

avatar
Ромул Шерідан
23.07.2025, 01:21:38

Ну авжеж — дайте їм шанс. Будьте добрим Богом для них. Прихильним;))

avatar
Жанет Девлін
23.07.2025, 00:18:55

Дайте їм шанс... Вони ж так цього хочуть)))

avatar
Вадим Івахнюк
23.07.2025, 00:12:48

)))) дозвольте це ж вони просят ?❤️

Інші блоги
Час бути неідеальними!
Ви теж помітили, як сильно нас останнім часом змушують бути «кращою версією себе»? Вставати о 5 ранку, купувати конструктори для «внутрішньої дитини», розпродавати все життя, щоб стати мінімалістом... Це не інструкції,
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше