Челендж "Я - письменник"

Побачила у Сергій Бранд цікавий челендж і вирішила й собі взяти участь.

♥️♥️♥️

  1. Я письменниця, яка рік тому подумала «Чому так мало українською мого улюбленого жанру (детективів)?» і вирішила це виправити.
  2. Я письменниця, і єдине, чого я боюся – що я пропущу в тексті якісь логічні нестиковки. Оце прям жах для мене☠️.
  3. Я письменниця, і я не сяду писати, якщо в мене є вільна година чи дві. Це як в сексі – краще тоді й не починати☺️. Щоб зануритися, мені потрібен вільний день, і щоб ніхто не відволікав .
  4. Я письменниця-історикиня, і мій кайф – коли вигадані для сюжету події знаходять підтвердження в реальному житті. Не навпаки! Наприклад, мені була потрібна битва, яка визначала б провал місії мого єпископа – і виявилося, що саме така битва справді була в той самий час, про який я пишу. Такі інсайти мене заворожують ☀️.
  5. Я письменниця-рекламниця, але свої книжки чомусь соромлюся просувати, хоча й знаю, як це робиться☹️. Мені здається, що це якось нав’язливо.
  6. Я письменниця, і всіх своїх героїв я повністю вигадую – жодного разу мені не спадало на думку списати когось зі своїх рідних чи друзів. Навіть не знаю чому.
  7. Я письменниця, і я тугодум – пишу повільно, постійно повертаючись до вже написаного. Така вже в мене прокрастинація☺️
  8. Я письменниця, і іноді я думаю, що в мене не вистачить хисту захопити читача своєю історією.
  9. Я письменниця, яка звіріє від штучних ШІ-метафор. Тому я ніколи не використовую чат джіпіті для написання текстів. Для іншого – користуюся залюбки.
  10.  Я письменниця, яка спочатку пише початок, потім – кінець, а тоді все решту.

Передаю естафету своїй улюбленій авторці Ріні Март ♥️. Було б цікаво дізнатися, як пише вона

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Enn Berns
21.07.2025, 19:29:13

ой 7 це по болючому)) Сумніви - нормально, головне не втрачати в цьому те, що подобається ❤ Дякую за відкровення!

Enn Berns, Дякую, що прочитали)

avatar
Сергій Брандт
21.07.2025, 16:16:42

Дякую, що доєдналися)))
Доречі, детектив "Тиша після сигналу" так і був написаний — спершу початок, з аварією і початком нового життя, потім кінець, а потім решта, з розслідуванням і помстою

Сергій Брандт, о, не в одної мене так))

avatar
Дана Новак
21.07.2025, 15:51:09

Дуже цікаво! А пункти 2, 3, 6, 7, 8 – ну то прямо про мене!)

Показати 2 відповіді
Дана Новак
21.07.2025, 16:13:52

Ангеліна Соломка, )

avatar
Інна Юрєва
21.07.2025, 15:32:40

А ви моя улюблена авторка! Дякую, було цікаво дізнатися про вашу кухню

Інна Юрєва, Правда? Як приємно! Дякую вам щиро☀️

Інші блоги
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше