Додано
21.07.25 15:22:50
Челендж "Я - письменник"
Побачила у Сергій Бранд цікавий челендж і вирішила й собі взяти участь.
♥️♥️♥️
- Я письменниця, яка рік тому подумала «Чому так мало українською мого улюбленого жанру (детективів)?» і вирішила це виправити.
- Я письменниця, і єдине, чого я боюся – що я пропущу в тексті якісь логічні нестиковки. Оце прям жах для мене☠️.
- Я письменниця, і я не сяду писати, якщо в мене є вільна година чи дві. Це як в сексі – краще тоді й не починати☺️. Щоб зануритися, мені потрібен вільний день, і щоб ніхто не відволікав ☕.
- Я письменниця-історикиня, і мій кайф – коли вигадані для сюжету події знаходять підтвердження в реальному житті. Не навпаки! Наприклад, мені була потрібна битва, яка визначала б провал місії мого єпископа – і виявилося, що саме така битва справді була в той самий час, про який я пишу. Такі інсайти мене заворожують ☀️.
- Я письменниця-рекламниця, але свої книжки чомусь соромлюся просувати, хоча й знаю, як це робиться☹️. Мені здається, що це якось нав’язливо.
- Я письменниця, і всіх своїх героїв я повністю вигадую – жодного разу мені не спадало на думку списати когось зі своїх рідних чи друзів. Навіть не знаю чому.
- Я письменниця, і я тугодум – пишу повільно, постійно повертаючись до вже написаного. Така вже в мене прокрастинація☺️
- Я письменниця, і іноді я думаю, що в мене не вистачить хисту захопити читача своєю історією.
- Я письменниця, яка звіріє від штучних ШІ-метафор. Тому я ніколи не використовую чат джіпіті для написання текстів. Для іншого – користуюся залюбки.
- Я письменниця, яка спочатку пише початок, потім – кінець, а тоді все решту.
Передаю естафету своїй улюбленій авторці Ріні Март ♥️. Було б цікаво дізнатися, як пише вона
Ангеліна Соломка
118
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтиой 7 це по болючому)) Сумніви - нормально, головне не втрачати в цьому те, що подобається ❤ Дякую за відкровення!
Enn Berns, Дякую, що прочитали)
Дякую, що доєдналися)))
Доречі, детектив "Тиша після сигналу" так і був написаний — спершу початок, з аварією і початком нового життя, потім кінець, а потім решта, з розслідуванням і помстою
Сергій Брандт, о, не в одної мене так))
Дуже цікаво! А пункти 2, 3, 6, 7, 8 – ну то прямо про мене!)
Ангеліна Соломка, )
А ви моя улюблена авторка! Дякую, було цікаво дізнатися про вашу кухню
Інна Юрєва, Правда? Як приємно! Дякую вам щиро☀️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати