Готика. Мечі. Подруга бубнить. А я.....

....В РОМЕНТЕЗІ!!!!!!

Я вам зараз таке скажу.
Сядьте. Налийте чаю. Зітхніть красиво.
Бо Іва Дюваль… напише ГОТИЧНЕ РОМАНФЕНТЕЗІ.

Та-дааам.

Воно почалося з одного повідомлення.
Ніч. Я. Кухня. Розмазаний макіяж з минулого життя. І курсор, що блимає як нервовий тік.
Пишу подрузі:

 «А може, я романфентезі напишу?..»

І що ви думаєте?
ТИША. Але така, знаєте... з внутрішнім грозовим фронтом.
Вже чую її голос подумки:

«Іва, зупинись. Ну не ламай те, що працює!»
«Фентезі — святе!»
«Ти ж із коротких оповідань!»
«Ти ж як увійдеш — то з розмахом і криками!»
«Що ж ти робиш…» ( Смайлик, що плаче*)

І я така:
— Та я просто спробую. Ну трошечки. Один розділ.
(Звісно, з холодною аурою, кривавим коридором, і владикою тьми, в якого погляд — як смерть без черги.)

А вона...
зітхає.
Оце глибоко, з тінню зради в голосі. І каже:

— Ну… окей.

ВСЬО.
ЦЬОГО МЕНІ ДОСИТЬ.
Я — геній.
Я — апостол темряви.
Я — пані з пера, що не питає дозволу.

Я — Іва. І я тепер у готичному фентезі. 

                                              "ВОЇТЕЛЬКА ДЛЯ ПРОКЛЯТОГО"

   ***** Що в історії?
— Вона — продана, змучена, втекла, присягла.
— Він — той, чия тінь лягає на весь зал, ще до того, як він увійшов.
— Коридор у фортеці — залитий кров’ю.
— Всі сподіваються, що кронпринц встиг утекти… Але…
…спойлер: НІ.
І все, що лишається — меч, пилюка, і бій, у якому вона змагається не за перемогу, а за шанс.

* І під кінець першого розділу —
вона тікає.
з глибокою раною.
в багнюку.
в ніч.
жива.
(Але чи надовго?)

* Це буде історія про біль, холод, мечі, і ще трошки — про любов.
Про дівчину, що присягла.
Про тінь, що переслідує.
І про поєдинок, у якому виграти — не завжди вижити.

 

__________________________________(Ура-ура)________________________________ 

 Обкладинку, до речі, робила ТА САМА ПОДРУГА. ЗНОВУ.
(Та, що кричала, що я знищу жанр.
Тепер мовчки заливає текст чорним, клацає по тінях у фотошопі, кривий, на її погляд, текст, і домальовує обкладинку, матюкаючись..... Так, я знову не знала чого хотіла, і вона вирішила за мене. Ну нічо.... Ми любимо її.)

Ось цей шедевр:

 (Круто, еге ж?)

 * І подрузі своїй я кажу:

— Я зіпсую жанр?
— Я мучаю фентезі?
— Та нууу…

Ну окей. Так і було.
Але ти сама сказала “ну окей”.
Цього було досить. Щоб усе пішло к чорту. І стало романфентезі. Готичним.

________________(Ура №2, я просто блог ділю, щоб читати легше було)________
 

 Іва Дюваль — авторка.
(Тепер і фентезі. Тепер і мечем. Тепер і вбити — красиво.)

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Жанет Девлін
21.07.2025, 16:13:35

Супер, мені вже подобається. Обов'язково читатиму)))

Іва Дюваль
21.07.2025, 20:01:18

Жанет Девлін, Дякую!!! Мені дуже приємно!!!

avatar
Liya V
20.07.2025, 20:48:10

Крутяк))) успіхів ;)

Іва Дюваль
20.07.2025, 20:48:41

Liya V, Дякую!!!!!!

avatar
Сорел Хедлі
20.07.2025, 18:08:00

Звучить інтригуюче!

Іва Дюваль
20.07.2025, 18:11:57

Сорел Хедлі, Дякуююю!!!

avatar
Анжеліка Вереск
20.07.2025, 17:36:21

Це вже готроментезі❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Іва Дюваль
20.07.2025, 18:08:33

Анжеліка Вереск, Ого.... Ото Абрівіатура.... Не чула) Дякую!!

avatar
Сергіель Краель
20.07.2025, 15:32:28

Правда шедевр. Успіхів Вам у Вашій справі :)

Іва Дюваль
20.07.2025, 15:32:56

Сергіель Краель, Дякую!!!!

avatar
Серена Давидова
20.07.2025, 15:10:38

ойой, затіяна велика справа❤️

Показати 4 відповіді
Серена Давидова
20.07.2025, 15:30:25

Іва Дюваль, ❤️

Воїтелька - звучатиме краще ))) Пишіть , творіть , натхнення вам . А я читатиму ❤️

Показати 2 відповіді
Іва Дюваль
20.07.2025, 14:58:08

Вікторія Ляховець, Вона виправила!) Дякую!

avatar
Олесь Король
20.07.2025, 14:33:29

Круто. Саме з оцього трішечки і починається.

Іва Дюваль
20.07.2025, 14:33:48

Олесь Король, Дякую!!!

avatar
Аріна Спел
20.07.2025, 14:22:49

Обовʼязково додам в бібліотеку)) Люблю я тут блоги почитати, щоб відволіктися. І ваші відповіді — це щось))) окремий вид мистецтва))) Це теж треба вміти))) А з фентезі у вас все вийде, от побачите!

Іва Дюваль
20.07.2025, 14:26:27

Аріна Спел, Ну.... Відповіді, то автоматичне) Дякую!!!

Інші блоги
Гаряча Новинка! «мій бос (мафії)» на Букнет!
Вітаю, мої любі! ❤️ Нарешті я готова презентувати вам історію, яка дуже довго зріла в моїй голові, і від якої в мене самої зараз шалений захват та натхнення! Зустрічайте новий кримінальний мафія-роман — «Мій бос
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Трішки інтриги на шляху до фінішу...
Привіт, мої любі ❤️ Ми вже на фінішній прямій і до кінця тижня дізнаємось, чим закінчиться палка історія кохання Кріс та Вадима. А поки ловіть невеликий фрагмент із нового розділу, який вийде в понеділок о
Рецензія "У пошуках життя"
Книга тут Я намагався якнайменше спойлерити, тому завчасно перепрошую: деякі направду хороші та круті моменти або ж прямі цитати були навмисно пропущені мною, щоб майбутній читач міг ознайомитися з ними самостійно. Анотація: «У
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше