Флеш-моб: як би виглядали мої тексти, якби...

Всім привіт! 

Вчора хтось запитав мене: «А як би виглядали твої історії, якби ти писала їх від першої особи?»

Я зробила собі каву, сіла в улюблене крісло… і дала думкам розгулятись.

А тепер ділюся з вами результатом цих роздумів ☕️:

Події останніх днів пронеслися перед моїми очима різнокольоровим калейдоскопом, доки рівень води потихеньку піднімався, поглинаючи автівку...

Аріл... Наше знайомство з самого початку було дивним, якимось неправильним. Так, ми різні. Між нашими родинами роки непорозумінь і суперечок. Але й часу минуло багато... В голові відлунням б’ються слова вчительки: «Це все стереотипи, Міє. У вашого покоління немає причин ненавидіти їх.» І знову це «їх».

Я несвідомо повертаю голову до хлопця. Все навколо відбувається, як в уповільненій зйомці. П’янкий запах ментолу пробуджує спогади. Кухня. Перша зустріч. Тоді я тільки переїхала до гуртожитку і вже навіть встигла обзавестися подругою.

Райна... Я увесь час думала, що це вона спровокувала Аріла своїми словами. В її очах танцювали хитрі вогники, здавалося, що моя подруга отримувала реальну насолоду від того, що зіштовхує нас лбами.

Щойно я з ним залишилися вдвох, Аріл одразу ж підійшов до мене, опиняючись небезпечно близько. Його очі випромінювали впевненність. А я... Я просто зависла тонучи в темряві погляду хлопця й захлинаючись в його неймовірному ароматі.

(за джерело натхнення взята остання глава моєї книги "Моя бажана ненависть")

Я й картинку зробила:

Запрошую авторів до участі в флешмобі. Діліться, а як виглядали б ваші книги, якби вони були написані від іншої особи? (наприклад, якщо ви пишете від першої особи, то як би вони виглядали від третьої)

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Косенко
17.07.2025, 16:23:52

Мені весь час хочеться писати від третьої особи в минулому часі, але від першої особи в теперішньому краще занурює читача у події, тому зараз пишу книгу від першої і весь час нагадую собі слідкувати за часом)

Софія Анрі
17.07.2025, 16:24:56

Наталія Косенко, ❤️❤️❤️

avatar
Олесь Король
17.07.2025, 15:08:02

Взагалі я пишу по різному. Зараз працюю над книгою. В якій одночасно поєдную два часи минулий і теперішній, але розповідь ведеться від головного героя. Для психологічного трилеру це просто круто. А у вас обидва тексти чудові

Софія Анрі
17.07.2025, 15:19:15

Олесь Король, Дякую ❤️

avatar
Єва Райн
17.07.2025, 15:00:17

Класно і цікаво вийшло) В обох варіантах своя родзинка

Софія Анрі
17.07.2025, 15:00:52

Єва Райн, Дякую ♥️

avatar
Світлана Бонд
17.07.2025, 14:51:51

Який затишний блог)

Софія Анрі
17.07.2025, 14:52:21

Світлана Бонд, ♥️♥️♥️

avatar
Юне Люмен
17.07.2025, 14:48:41

А мені так подобається! І картинка крута :)

Софія Анрі
17.07.2025, 14:49:16

Юне Люмен, Дякую ♥️ Чекаю на твій уривок

avatar
Аманда Рід
17.07.2025, 14:48:23

В тебе дуже гарно вийшло. Уривок від першої особи як на мене вийшов більш реалістичним. Бажаю натхнення на повноцінний роман)

Софія Анрі
17.07.2025, 14:48:59

Аманда Рід, Дякую ♥️

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Анонс
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше