Академія Айхенвальд. Хочете цікаві факти? :)

 

Привітики, мої книжкові чарівники! ❤️

Я Вікторія Фед — і я винна в тому, що знову відкрила двері до нової магічної академії:) 

«Академія Айхенвальд. Кодекс мовчання» вже вийшла на Букнеті —

і це не просто ще одна академка. Це — австрійський фентезі-вайб з лісами, чарами, забороненими дверима й харизматичними проблемами в чоловічому обличчі ❤️

 

Хто я така, щоб розповідати про магію?

 

  • Мені 30, але я досі вірю, що серед книжкових полиць живе дух натхнення (і краще йому не заважати ☺️)
  • Я живу в Австрії з 2017 року, тож Айхенвальд — це не вигадка, а трохи перероблена реальність 
  • Я працюю в юридичній сфері — де все має бути чітко, логічно, по закону. А тому в книгах можу дозволити собі хаос, драми, магії і хлопців, які явно щось приховують.
  • А ще я п’ю каву літрами, особливо коли пишу. Якщо на сторінці хтось цілується під дощем — знайте, це була вже третя чашка еспресо :D
  •  

5 фактів, які ви не просили, але тепер вже знаєте про мене:

  1. Я люблю запах книжкових магазинів. Можу зависнути в одному на годину й нічого не купити. Або купити 6 книг. Ризик є.
  2. Кавоман в стадії хроніки. Без лате — нема сцени. Без капучино — нема поцілунку.
  3. Якщо в книзі немає саркастичного героя з темною таємницею — я починаю нервово шукати його між рядків.
  4. На моєму ноуті наліпка: “WARNING: WRITER AT WORK”. Але все одно пишу в телефоні. Навіть зараз.
  5. Моє золоте правило фентезі:

❝Якщо в академії немає кімнати, куди не можна заходити — це не справжня академія.❞

(І в Айхенвальді така, звісно, є… але тсс!)

 

 Чому варто зайти в Айхенвальд прямо зараз? Ось уривочок  ;) 

Такі, як вони, не хочуть відпускати не тому, що люблять. А тому, що контроль — це їхня єдина мова турботи.

Бо відпустити — значить визнати, що ти не центр світу іншої людини. А їм це нестерпно.

Їм легше лякати, маніпулювати, принижувати… ніж подивитися в очі власній порожнечі.

Я бачила це з дитинства. І все життя думала, що мушу бути зручною, щоби не зробити гірше. Але гірше вже було. Гірше — це мовчати, коли хочеш кричати. І жити життям, яке тобі нав’язали.

Тепер я обираю своє. Навіть якщо доведеться йти самій.

Тиць сюди, щоб читати ;)

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лось Наталья
12.07.2025, 23:46:39

Якби я писала, то в мене б всі цілувалися під дощем))))) еспресо в мені завжди багато;))) Рада вашій новиночці. Нехай Муз надихає, йому окремий привіт;)))Мій любий авторе, творіть і витворяйте;) а вдячні читачи вас підтримають( кави не зменшуйте, люблю, знаєте, ті цьомики-бомики під дощем, можна і без мокрої погоди;))))

Вікторія Фед
13.07.2025, 00:28:18

Лось Наталья, Ооо, ви точно з мого клану “Поцілунки під дощем, і не тільки,” ❤️
Я в захваті від ваших слів — аж мурашки по клавіатурі пробігли!
Муз уже передає «підморгуючий привіт», каже: “Будуть цьомики, будуть грози, головне — не забути про каву!”
Обіцяю: і цілування, і трохи феєричного безумства — усе буде.

Дякую, що ви поруч. Такі коментарі — як ковток магії ❤️Обіймаю;)

Інші блоги
Увага, Старт 28.06: «аудит для боса-ескортника»
Любі мої читачі!❤️❤️❤️ Нарешті цей день настав. Занотуйте собі дату: 28 червня ми з вами вирушаємо у нову, шалену, пристрасну та комічну пригоду! Ви так довго просили, і я просто не могла вам відмовити. Пам’ятаєте нашого
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше