Про цикл "Останній з роду..."

Вітаю всіх, всіх, всіх!❤️

Сьогодні продовжила "Сабіра", тож прода уже у ваших книжечках!)

Ця книга вийде значно більшою, по сторінках, за "Анну", але зменшити до мінімуму, цей твір - ніяк. Сюжет не займає один ГГ, він має відгалуження і є саме такою історією, як я викладаю, переінакшити не вийде. 

До уваги тих, хто зараз читає "Останній з роду Саян. Анна"

Книга повністю відредагована, тож, перед продовженням прочитання рекомендую перезавантажити її. 

І загальне: Хто читає пролистом (по абзацу в кожній главі) суть зрозуміти зрозуміє, але лише поверхневу. Ви не проникнитеся ні життями моїх героїв, ні їх промблемами, і висновок про книги вас не вразить.

 Хто читає кожен рядок, той прочитає і поміж рядків. Тож...

Читайте серцем❤️

Люблю всіх❤️

З повагою Ваша Таїсія)

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
талина лиепа
30.06.2025, 20:59:57

Блог нужная штука. Каждая книга найдет своего читателя, главное получать удовольствие. Автору от творчества, а нам от чтения ;)

Таїсія Клос
30.06.2025, 21:11:16

талина лиепа, Саме так! Тому й не змушую читати.)
Творчість це дитя автора. Кожен автор хоче донести свій світ читачу. Але читач обирає ЩО йому читати. Тому, вдавати, що цікаво, думаю, не варто))

Дякую за відгук)

Інші блоги
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Talis est Obsessio: хвилювання архангела✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Перо здавалось теплим, воно злегка тремтіло, виблискуючи. Естефанія здивовано витріщалась на
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше