Запрошую до книги!

Вітаю читачів Букнет!

Давно я не писала в блог. Не було можливості, на жаль таке буває(

Хочу запропонувати вам познайомитися з початком продовження циклу "Останній з роду Саян. САБІР"

Тож, хто полюбляє пригоди у фентезі – буду рада бачити у себе на сторінці.

Буревій не вщухав вже понад три доби. Нічне чорне небо раз по раз розрізали криві блискавки, торкаючись гострими краями землі. Вітрюган розгойдував безлисті крони лісових велетнів, а ті в свою чергу норовили вибрати очі кожному, хто до них поткнеться.  Через сильний дощ розмило всі дороги та стежки. Та замість стишити свій гнів, природа з люттю насідала на єдину тінь, що невпинно пробиралася крізь хащі вглиб лісу, віддаляючись від найближчого схову. 

Звуки громовиць лякали, а густа темінь не дозволяла далеко бачити, і лише спалахи посеред неба, хоч трішки, на якусь мить, освітлювали невідомий шлях. 

-Каррр! 

Низько, над самою головою, пролетів ворон, змусивши пригнутись до землі, але варто було вирівнятись, як з гучним тріском поруч впало височенне дерево. Сили природи остаточно перегородили шлях. Замешкавшись всього на мить, щільніше закутавшись у плащ і натягнувши ще нижче каптур, міцніше притисла  до грудей свій згорток.  Довелося кинутись в обхід кроні. Вже через кілька десятків кроків була на узліссі. Але ж хіба в таку темінь щось розбереш? 

Чергова раптова блискавка на мить осліпила, а наступний крій неба попереду на горизонті дав можливість побачити місце знаходження – навпроти, через пів милі, хутір. Тепер шлях був очевидним.

Раптовий, далекий звук позаду змусив перейти на біг вже не переймаючись ні плащем, який вислизав з руки, ні краплями дощу, які так і лили в обличчя.

- Допоможи Праматір! Вбережи моє дитя! - Тільки й шепотіли губи...

 

Підписуйтесь на автора, щоб бути в курсі поновлень захопливої історії   "Останній з роду Саян. САБІР" , не забувайте про лайк книзі, і обов'язково коментуйте! ❤️

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Talis est Obsessio: хвилювання архангела✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Перо здавалось теплим, воно злегка тремтіло, виблискуючи. Естефанія здивовано витріщалась на
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
План Ефсебіуса
– Магістре, – голос короля був глибоким та оксамитово-м’яким, а ще – з відчутною долею глузування. – Ми зібрались тут, аби обговорити вашу чергову геніальну ідею. Минулою вашою ідеєю був виклик Обраного…
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше