Додано
14.06.25 17:30:04
Короткочит "Іскра душі".
Вітаю усіх.
Оповідання "Іскра душі" завершене, але не буду змінювати статус, аби його бот успішно не виклав на якийсь піратський сайт. Тому запрошую до прочитання, особливо тих, хто додав до бібліотеки. :)

Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСупер! Мені сподобалося! Ви не дивуйтеся. Просто на мене напала Читалочка. Я підсів на букнетівців й пожераю книгу за книгою. Аж самому ніколи писати.
Romul Sheridan, :)
Вітаю с завершенням!❤️ Успіхів книзі! ❤️А щодо піратських сайтів - в мене на жаль уже всі книги там((( дуже засмучує мене це...
Анжеліка Вереск, Дякую. Я вас розумію, інколи це демотивує. :(
Красива картинка. Віє магічністю)
Таїсія Клос, Дякую :)
Вітаю із завершенням книги! Успіхів і багато читачів
Лана Рей, Щиро дякую.
О, супер. Щось новеньке.))
Romul Sheridan, так
Вітаю. Хитро зі статусом)
Serhiel Krael, Поки не впевнений чи працює :).
Я вас вітаю, пане Андрію!
Валерій Калінов (Demolition), Дякую.
До речі, цікава ідея зі статусом. Сама думала над тим аби наступні книги статус не змінювати. Старі вже пізно, вони вже скрізь. А оповідання майже дочитала. Воно чудове
Ріна Март, Я поділюся пізніше своїм досвідом :)
Вітаю вас із завершенням книги!
Марті Отем, Дякую.
Вітаю!) Обов'язково прочитаю) дякую за рекомендацію.
Бін Ді, Щиро дякую.
Якщо не змінювати статус, то згодом книгу можуть заморозити, якщо я правильно пам'ятаю
Фортуніті, Дякую за інфу
Мої щирі вітання
Олесь Король, Дякую.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати