Візуал: Моя підла бібліотекарка...

...А ще я змінила анотацію ❤✨

Ми з вами майже на фінішній прямій. Уже написана сотня сторінок, ще трохи й Доббі буде вільний. Після завершення знову буду тут відсутня приблизно тиждень-два — зачитуватимусь накупленими книгами, а тоді зустрінемось у новій історії. Можливо, буде новий цикл :)

Ільва Лукретта:

 

Торнтон Ферокс: (А чи не застарий він для своїх 25-ти? Хоча, з таким-то життям...)

 

Дарґон:

Дітер Ферокс:

 

Тесса:

Ісса: (Ші, гад такий, не хотів малювати їй шрам на губі, тільки синців пододавав, ніби вона тиждень не просихає)

Тавро Ільви: (Ага, схоже на квіточку)

Грімвенна — столиця Естергії:

Академія імені Чорнорія:

І ще трохи картинок, щоб дарма не пропадало:

Аууу... гав-гав

І під кінець невеличкий уривочок. Скоро ми вже дізнаємося, чому Ільву прокляли.

— Знаю, це твоє перше свято, і ти хвилюєшся... 

— Жертвоприношення, — виправила її, також припинивши всміхатись. — Це називається жертвоприношенням, а не святом. Вони збираються випатрати козу й випити її кров. 

— Вони? — насупилася Тесса, міцніше перехопивши мої долоні. 

Відтак зітхнула й підійшла ближче, зазираючи мені у вічі. Що вона там бачила? Біль? Страх? Огиду до подібних собі? Я мала б радіти, що досягла двадцятиріччя й можу бути присутня на Кровавій осені. Служити Богині, підносити їй дари й насичуватись її силою натомість. Будь-хто на моєму місці радів би цьому. Убив би за це. 

Та мені чомусь важко побачити благословення там, де вирує смерть. З крові не зроджується нічого прекрасного. 

Мабуть, Тесса вловила мій настрій, тож потягнула глибше в ліс. 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алексис
13.06.2025, 20:41:05

А де Дафна? Вона не грає головної ролі в сюжеті?

Алексис, Ой-ой, це вже буде спойлер. Скажу по-секрету, візуал Дафни тут є.

Інші блоги
Подарунки для читачів!
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше