Давайте знайомитись!

Усім привіт! Мене звати Анастасія, але пишу і видаюся я під псевдонімом - Джессіка Фальковські, який уже став моїм другим ім'ям. Творчість, і зокрема написання книжок, це не просто приємне дозвілля, а й те, що вже стало невід'ємною частиною мого життя. Мої історії - це процес тривалого спостереження за тим, що відбувається довкола, за поведінкою та характерами людей, а також неприборкане бажання вдивлятися в приховане, що є тією самою письменницькою спрагою до деталей і подробиць, з яких надалі й складеться самостійна історія. Безліч доль, життів і світів, створених усередині власної голови, рано чи пізно шукатимуть вихід, і знайдуть його на папері. Саме передчуття створення чергового роману, розкриття нових, ще незнайомих до кінця навіть мені самій персонажів, вже є хвилюючими, викликаючи хвилю нетерпіння і бажання скоріше зануритися в цей ілюзорний світ. Відчуття улюбленої ручки в руці, стукіт клавіш або шурхіт стоси паперів, що зібралася на столі, - все це є для мене невід'ємною частиною творчого натхнення. З самого раннього дитинства, і до сьогоднішнього дня, письменство було, є і буде найбільшою моєю пристрастю і необхідністю. Адже я не просто люблю писати, а й не можу цього не робити. Як казав польський письменник Тадеуш Бреза: «Писати важко, але ще важче не писати». Саме тому, мій блог цілком і повністю буде присвячений літературі, такій, яка вона є!

А що значить письменництво для вас?

59c193_ca370dfa26fb40eaa24f5f7e0a17a0e0~mv2.jpg

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lady Darkness
19.05.2025, 21:10:19

Мене звати Юлія. Я пишу книжки під псевдонімом Юлія Вирва. Мені 31. Написання книжок для мене не просто хоббі, а частина мене самої. Хочу в майбутньому стати комерційною авторкою.

Юлія Вирва, Дуже приємно!Це прекрасно,коли творчість стає частиною життя. Сподіваюся вже скоро побачити Ваші книжки виданими)

Привіт. Приємно познайомитись. Мене звати Ореста, це справжнє ім'я, не псевдонім.
Цікаво було почитати і дізнатись більше про тебе)

Показати 2 відповіді

Джессіка Фальковські, я теж збираю бібліотеку) буду то все читати коли закінчу книгу яка в роботі. або цикл. як піде)

avatar
Марі-Анна Харт
19.05.2025, 17:54:08

Я пишу з дитинства, але довго не наважувалася публікувати свої твори. Цього року вирішила вийти із зони комфорту. Почала пробувати те, на що раніше не наважувалася — як на офіційній роботі, так і поза нею. Написання книг допомагає мені почуватися краще, знімати стрес і відволікатися від усього. Сподіваюся, що в майбутньому написання принесе не лише моральне задоволення, а й фінансову винагороду )))

Показати 2 відповіді
Марі-Анна Харт
19.05.2025, 20:32:20

Джессіка Фальковські, Дякую! Навзаєм!❤️❤️❤️

avatar
Анна Стоун
19.05.2025, 18:57:51

Для мене писати, як дихати)) Пишу з дитинства. І вже майже 18 років під псевдонімом Анна Стоун. Багато разів спотикалася та падала, але саме письмо повертало кожен раз до життя. Мені подобається ділитися думками та емоціями з читачами. Відволікати їх від проблем та разом з цим забувати на деякий час про свої)

Показати 2 відповіді
Анна Стоун
19.05.2025, 20:24:19

Джессіка Фальковські, Дякую. Взаємно))

avatar
Анжеліка Горан
19.05.2025, 18:37:06

Я з дитинства обожнювала читати книжки. Стільки перечитала, що навіть не назву їхню точну кількість. І ось одного разу я подумала собі: "А чому б і ні".
Почала писати влітку 2023р., але закинула через тиждень. Думала, що не повернуся до цього заняття. Однак у 2024р сталася не досить хороша подія, що увігнала мене в затяжну депресії. Ось тоді я вирішила повернутися до письменництва, щоб бодай якось відволіктися. І це допомогло) Письменництво, в прямому сенсі, подарувало гармонію моїй душі)))
Звісно, я націлена на результат. Хочу вдосконалити свої навички й коли відчую, що готова — податися до видавництва)))

Анжеліка Горан, Я дуже радію, коли читаю такі історії. Мені дуже шкода, що натхнення прийшло саме в важкий для Вас період,але те,що Ви знайшли в собі сили йти далі по цьому складному шляху,не опустили руки-дуже гарний приклад для тих початківців,хто тільки починає вибробовувати себе в якості авторів.Ваш приклад може також надихнути когось)Дякую,що поділилися!

Інші блоги
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Під вечір)
Парочка знижок! Дівчинка Скаженого - Я. Тебе. Виграв. Скажений кожне слово зло карбує, а я на тремтячих ногах відступаю. - Ви не зрозуміли, я не приз, це безглузда помилка. Випадково... - Це ти не зрозуміла, я бій виграв
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше