Додано
17.05.25 22:05:02
Чи бувають у вас історії, які не стають книжками?
Ніколи мені не забути аромат чебрецю. Збирали його один день у горах для цілющих чаювань. А наступного пішов дощ.
Добу просиділа в будиночку, замотавшись у ковдру і занурившись у книжку, яка так і не стала текстом — вона була в моїй уяві.
Не потрібні були ні телефони, ні паперові книжки. Залишилася з того часу рожева кофта — вона просочилася спогадами й ароматом чебрецю.
Тепер я намагаюся закарбовувати ідеї в текст і одна з найтепліших історій на моїй сторінці, мабуть, "Цукрова слива" — це коротка історія про кондитерів і про флер любові навіть серед змагального духу.
Ольха Елдер
358
відслідковують
Інші блоги
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ з самого дитинства отак цілі "Санта Барбари" дивилася, в мене там таке іноді творилося, що жоден блокбастер чи безцеллер не прокате :)). В мене ціла підбірка на поличках серед нейронів стоїть, чекає свого часу та черги :))
Оксана Павелко, Точно, все ще попереду ☺️
У мене багато ідей не стали книгами, часом завершені в моїй голові, але не викладені. Причина - лінь.
Бажаю натхнення і твердого пера)
Буяна Іррай, От лінь, це якраз одна із головних причин, що стає перепоною. По собі знаю. Ні, можна звісно сказати, що немає натхнення, ну чи там муза спакувала валізи й подалася відпочивати на Багами чи ті ж самі Мальдіви.
Яка солодка картинка і назва) Ех... Треба прочитати)
Чарівна Мрія, Там мила історія ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати